8 typov mužov pre vynikajúci sex, s ktorými nemôžete počítať

Fitness trenažér s reliéfnym trupom, parfumovaný pekný od ďalšieho oddelenia, odvážny sused, jazda na motocykli pod oknom ... Sú tu muži, s ktorými sa tiahne, aby skočil do postele. Avšak, mať sex s týmito chalanmi je úplné sklamanie. Analyzujeme s psychológmi, ktorí presne a prečo by ste určite nemali spať.

bedrový

Bearded, nosia okuliare s okrúhlym okrajom a značkové tričko s ironickým nápisom ... V hipsterskom štýle a inteligencii sú sexuálne kombinované. Pokiaľ však ide o sex, namiesto zrelého a skúseného partnera nájdete detskú mladosť. V najhoršom prípade sa váš priateľ vôbec nebude zaujímať o sex a v posteli bude živo počítať, koľko rád dal svoju fotografiu z Múzea moderného umenia. "Hipstery sú dospelé deti, ktoré sa zdržiavajú na úrovni 13-14 rokov. Sú náchylní k bezohľadnosti a vo všeobecnosti môžu považovať intímne vzťahy za banalitu a vulgárnosť, "- povedal psychológ Yana Leikina, "Zvyčajne sú húpačky pseudo-intelektuálne, pseudo-mužské a v dôsledku toho pseudo-sexuálne ľudia," dodáva psychológ Margarita Agafonova.

Čo ak sa stretávate s bokom?

Podľa odborníkov je nepravdepodobné, že sa vytvorí plnohodnotný hlboký vzťah s bokom. Ale ak ste pripravení hrať rolu jeho mamičky v posteli a mimo nej, potom môžete skúsiť.

metrosexuál

Je vždy oblečený do ihiel, manikúry, pedikúry, chĺpkov na vlasy - no, len Ken pre Barbie, stelesnenie erotických snov! Ale v skutočnosti je metrosexuál zvyčajne chladný, sobecký narkiss. Posteľ nie je výnimkou. Počas sexu, žiadna vášeň nebudete čakať - len pomalý priemerný náklonnosť. Navyše, metrosexuál bude príliš lenivý na to, aby urobil akékoľvek aktívne pohyby, a preto sa všetko môže obmedziť na orálny sex. "Metrosexuál je zameraný len na vlastné potešenie. Veľmi často počas sexu sa všeobecne zaoberá iba to, čo vyzerá zvonku, a preto sa v skutočnosti nezaoberá týmto procesom, "vysvetľuje Yana Leikina.

Čo robiť, ak sa stretnete s metrosexuálom?

Podľa Yany Leykiny sa môže človek pokúsiť vzbudiť pocity v metrosexuálovi a používať svoju lásku k estetike. "Začnite tým, že ho naučíte obdivovať ľudí, prírodu vo všeobecnosti, pokúšajte sa pre svojich príbuzných vyvolávať teplé pocity. Pamätajte, že títo muži sú ako deti, a preto musíte neustále investovať a investovať do nich. A hlavná vec v rovnakom čase, nechcete vychladnúť sami, "- hovorí expert. Margarita Agafonová dodáva: "Vedľa takého človeka sa môžete len ťažko cítiť atraktívne a žiaduce - pripravte sa na to."