Školenie s hviezdou: ako speváčka Jasmine stratila váhu (FOTOGRAFIE)

Nie všetky mladé matky sa vyrovnávajú s úlohou "strácať váhu po pôrode": chýba skúsenosť a vedomosti, iní nemajú trpezlivosť a motiváciu. Kam sa pozrieť na to a na druhú - spevák Jasmin vie, kto sa dokázal zbaviť 20 kg, čo získala počas tehotenstva. Podieľame sa na nuansách jej tréningov a výživového programu.

Po narodení svojho druhého dieťaťa, dcéry Margaret, sa zmenila postava speváka. "Viditeľne som sa zotavil," hovorí jazmín, - Samozrejme, že som netrpieť obezitou, neboli veľké problémy s nadváhou. Ale cítil som, ako som sa stal väčším. Vtedy som naozaj dúfala, že váha odišla časom, ale po mesiaci a po dvoch zostal som v tej istej forme. "

Jednou z stimulov na zníženie telesnej hmotnosti pre Jasmínu v tom momente bol názor jeho syna. "Jedného dňa sa môj najstarší syn Míša spýtal:" Mami, budeš znova taký štíhlý, ako si zvykli? "Spomína speváčka. "A tieto slová mali na mňa veľmi silný vplyv."

Výživový plán

Ako prvý krok k štíhlemu číslu si Jasmine vybrala proteínovú diétu, s ktorou sa počas niekoľkých mesiacov zbavila ďalších 8 libier. "Ale po skončení tohto úspechu sa hmotnosť zastavila. Začal som vyskúšať iné diéty: sedel som na pohánke, na kefíre ... Ale neboli výsledky, bol som naštvaný a ja som hľadal cestu zo situácie, "hovorí Jasmin.

Výživová Margarita Koroleva pomohla spevákovi vybudovať správnu stratégiu. "Pripomenula, že by ste nemali zdôrazňovať telo vo forme diét, je dôležité dodržiavať správnu výživu a povedať, ako vyrovnať stravu," hovorí Jasmin. Rozdelené jedlá pomohli spevákovi stať sa štíhlejším (5-6 krát denne: tri hlavné jedlá a niekoľko ľahkých občerstvenia), malé porcie, menu, ktoré obsahuje veľa zeleniny, ovocia a zeleniny, ako aj mäso, hydinu, ryby a nízkotučné mliečne výrobky. "Jedným slovom nič nadprirodzené," sumuje Jasmine. "Ale zároveň boli ťažkosti: pre veľké rodinné sviatky a sviatky nebolo ľahké."

Tréningový plán

Fitness Jasmine venuje maximálnu pozornosť. "A toto je odôvodnené," verí spevácky tréner Valeria Korchevskaya, osobný tréner, majster športu medzinárodnej triedy vo vodnom póle, majster športu v plávaní. - Takže po 30 rokoch, kedy má žena tónované a atletické telo, musíte trénovať pravidelne, intenzívne a systematicky. Jasmine robí práve to, úplne rozložené, neprenesie cvičenie, aj keď je chorý. "

Neuvoľňuje sa ani keď je mimo posilňovne. "Keď odídem, väčšina môjho kufra sa zaoberá športovým oblečením a vybavením," hovorí Jasmin. "Pri absencii simulátorov, napríklad na dovolenke, bežam pozdĺž pobrežia, robím rozťahovacie cvičenia v miestnosti, zvládnu nové športy."

Už od samého začiatku vyskúšala Jasmine 1,5-2 hodiny denne: 30-35 minút aeróbneho cvičenia a ďalších 60-80 minút silových cvičení s hmotnosťou do 2 kg. Potom sa zmenil program fitness Jasmine a dnes má aspoň tri tréningy týždenne rovnakej dĺžky, ale s väčšou intenzitou. "Potrebne obsahujú kardio element - krok, tanec alebo aqua aerobik. Tieto oblasti umožňujú súčasne zaradiť niekoľko svalových skupín, zlepšiť koordináciu, procesy štiepenia tukového tkaniva, hovorí Valeria Korchevskaya. "Potom nasleduje jeden z energetických komplexov."

V každom z nich sú cvičenia na lisu, vnútorný povrch stehna a ramena. "Rozvoj tejto časti tela je obzvlášť dôležitý pre Jasmine. Jeho ústavné črty sú také, že tukové zásoby sa sústreďujú v hornej časti tela: "rezervy" sa usadzujú v náručí, hrudníku, chrbte a stlačte, "vysvetľuje tréner speváčky. Vo výkonnom bloku speváka - cvičenie s voľnými závažiami (činky, barbell) a na simulátoroch. "Jednotlivo ich kombinujeme, z času na čas upravujeme tréningový program, aby sme pracovali na všetkých svalových skupinách a vyhýbali sa plošnému efektu," hovorí Valeria Korchevskaya. Jeden z týchto komplexov, tréner speváčky súhlasil s ukázať nám.

Ako vytvoriť lekciu

* Začnite s tréningom zahrejte a polhodinová kardio, kompletná preťahovanie.

* Vykonávajte silové cvičenia konzistentne, odpočívajúce medzi sériami. nie dlhšie ako minútu.

* Vykonajte komplex nie menej trikrát týždenne.

* Budete potrebovať rohož, stroj na cvičenie Butterfly, schodovú plošinu (stoličku alebo stoličku), fitball, činky s hmotnosťou 3-4 kg, pilatesový prsteň s hmotnosťou 2 kg.