Múdre prilákať lásku

Aj keď ste už našli svoju dušu, musíte pracovať na vzťahoch. Múdri, ktorých dnes navrhujeme, sú schopní nielen prilákať lásku. Budú tiež užitočné pre tých, ktorí chcú posilniť svoj vzťah s blízkym.

Princíp pôsobenia lásky je rovnaký ako princíp múdrych pre finančnú prosperitu. "Práca na energetickej úrovni takáto prax pomáha otvoriť, zvýšiť príťažlivosť a šarm," hovorí Victoria Družinnikova, Učiteľ jogy Nidra. - Stáva sa, že žena má dostatok sexuálnej energie, ale z nejakého dôvodu je zablokovaná. S pomocou mudrov ju môžete prepustiť a stať sa magnetom opačného pohlavia. "

Výsledky praxe rôznych ľudí budú nerovnaké. "Aby múdri mohli účinne pracovať, je potrebné, aby túžba prilákať lásku a (alebo) posilniť už existujúci vzťah pochádza od vás," hovorí Max Tal, autor knihy "30 nových múdrych na šťastie, na dosiahnutie cieľa, na získanie potrebných vlastností v správny čas". - Ak to udelia iní, je nepravdepodobné, že uspejete. Skontrolujte pravdu túžby nie je ťažké. Ak na niečo premýšľate, cítite nával energie, teplo, ktoré sa šíri po celom tele, čo znamená, že to je presne to, čo chcete. "

Ako praktizovať lásku mudru

* Dvakrát denne (ráno a večer) po dobu 10 minút.

* Sedieť v pohodlnej polohe, telo by malo byť uvoľnené, späť rovno. Ak je ťažké uvoľniť, použite dýchacie techniky alebo auto-tréning.

* Keď robíte rozumne, premýšľajte o tom, čo chcete dosiahnuť, ako o fait accompli, a nie ako o ďalekej perspektíve.

* Musia sa vykonať všetky nasledujúce mudry, kým sa nedosiahne požadovaný výsledok.

Mud-ra lo-tosa

Lotusový kvet symbolizuje čistotu, šťastie, pohodu, znovuzrodenie ... Nie je náhoda, že táto mudra je spojená so srdcovou čakrou. Cvičenie je užitočné najmä pre tých, ktorí hľadajú druhú polovicu a veľmi trpia osamelosťou. Lotus múdrosť pomáha pritiahnuť pozornosť opačného pohlavia.

Ako to vy? dlaňami, podložkami, malými prstami a palcami oboch rúk, ktoré sa pripájajú na úrovni hrudníka. Zostávajúce prsty by mali byť otvorené vo forme lotosového kvetu. Držte svoje ruky v tejto polohe štyri dychacie cykly. Potom zložte ruky do pupka - podložky opačných prstov oboch rúk sa navzájom dotýkajú. Ruky sú oddychové. Zostaňte v tejto polohe počas 4 cyklov dýchania. Potom znovu otvorte prsty vo forme kvetu. Opakujte mudru 5-6 krát.

Mud-ra pre lásku

Vynikajúca prax pre tých, ktorí sa skutočne chcú zamilovať, ale z nejakého dôvodu nemôžu. Táto mudra pomôže aktivovať tok lásky a prebudí pocit vo vnútri vás aj vo vašom zvolenom.

Ako to vy? sedieť v pohodlnej polohe pre vás, späť rovno. Stlačte podložky stredného a prsteň prstov oboch rúk na dlane. Zvyšné prsty smerujú nahor. Zdvihnite lakte na úroveň hrudníka, zatvorte oči. V tejto pozícii musíte byť aspoň 2-3 minúty. Dýchaj hladko: pomaly vdychujte na 8 účtoch a potom prudko vydychujte na jednom účte. Počas realizácie mudry si predstavte, že ste obklopený teplým kokonom.