Jóga, ako je to s Ravi Kumar Dovluru

Robiť jogu v štúdiách, veľa ľudí zabudnúť, ako dôležitá každodenná prax doma. Koncom novembra v Moskve vykonám triedu jogy, ktorá vám pomôže zlepšiť vašu osobnú prax.

Robím jogu takmer každé ráno: 15-20 minút meditácia a dychové cvičenia. A zvyčajne strávim hodinu a pol stráviť dvakrát alebo trikrát týždenne. Prečo to často robím? Je to jednoduché: denná jóga je veľmi efektívna. Každý guru, akýkoľvek inštruktor, sa bude zhodovať, že praktizovanie jogy je rovnako dôležité pre telo ako sprchovanie alebo čistenie zubov. To platí aj pre zdravých aj chorých, pre starých i mladých. Napríklad Iyengar na 93 pokračuje v praxi každý deň.

Samozrejme, hodiny s inštruktorom sú tiež dôležité. Osvojujete si asan a iné techniky, naučiť sa pracovať s telom, sústrediť sa. Získavate skúsenosti, ktoré sú nevyhnutné vlastná prax, Ale akonáhle príde čas, kedy si dokážete vyskúšať niektoré z techník doma. Na kurze "Jóga tak, ako to je", poviem vám, aké techniky môžete vykonávať denne bez toho, aby ste navštevovali kurzy jogy vo fitness centrách.

Prvá lekcia sa budeme venovať stojacej pozícii, ktorá pomôže pripraviť sa na zložitejšie asány a dýchacie techniky - pranayámu. V druhej triede budeme študovať backbendy, v treťom - ohýbanie dopredu a skrútením, vo štvrtej triede budeme vykonávať rovnováhu a budeme praktizovať meditáciu. Na konci každej lekcie - obrátené asány. To predstavuje omladenie tela a reguláciu endokrinného systému.

Nemusíte nič robiť okrem pohodlného oblečenia: pre každého účastníka budú poskytnuté koberčeky, bloky na podporu a jogové pásy. V tomto kurze čakám na každého, kto je pripravený na intenzívnu prax a chce získať nové vedomosti o najstaršom systéme práce s telom a mysľou!

Jóga turné "Live!"

čo: Kurz "Jóga ako je" s Ravi Kumarom.

kde: Vývojové centrum "Otvorený svet".

kedy: 24. novembra a 1. decembra od 10.30 do 15.00 hod.

Podrobnosti a registrácia.