Hviezdny tréning: obľúbené cvičenia Ivanky Trumpovej

Dcéra Donalda Trumpa, 35-ročného modelu a obchodnej kamarátky, je úžasným príkladom mladého matky, ktorý má nielen čas na výchovu troch detí, vybudovanie kariéry, ale aj udržanie sa v dokonalom stave. Hovoríme, ako trénuje Ivanka Trumpová.

Ivanka Trumpová, dcéra Donalda Trumpa a jeho prvej manželky Ivany, nemôže byť nazývaná neophytom: pravidelné tréningy sa stali súčasťou jej života takmer pred dvadsiatimi rokmi, keď práve začínala kariéru módneho modelu. A aj keď sa Ivanka odstráni veľmi málo a venuje maximálny čas svojmu podnikaniu a rodine, nevyužili sa triedy fitness z jej plánu.

Tréningový plán Ivanky Trumpovej

Stojí za zmienku, že preferencie pre Ivanku Trumpovú sa v priebehu času menia. Takže po prvom tehotenstve pracovala hlavne na tanečných kardioch podľa špeciálnych programov vyvinutých pre ňu osobným trénerom Rondom Malkinom. V tom istom období sa dievča začalo zaujímať o jogu a Pilates. Tieto cvičenia a diéta s nízkym obsahom sacharidov jej pomohli dostať do tvaru veľmi rýchlo po narodení svojej staršej dcéry Arabella.

Potom sa tréningový plán Ivanky Trumpovej trochu zmenil. "Snažím sa robiť fitness 4 dni v týždni: dva dni v telocvični a dva dni - golf, plávanie alebo tenis," povedala Ivanka Trumpovi v rozhovore s jednou z publikácií. "V telocvični robím jógy a pilates a pri mojich cestách ich nahradím intervalovými tréningmi na bežiacom páse."