Oxidy v Bavorsku s Marina Korpan

Priatelia! Pozývam vás na prvú fitnessovú prehliadku oxysaizmu v jednom z najpriaznivejších miest na svete - v kyslíkovom letovisku Schliersee v Bavorsku. Bude to úžasný výlet, na ktorý sa teším.

Ozdobná prehliadka Oksisise v Bavorsku od 22. do 29. augusta sa veľmi starostlivo premyslí. Čakáme na rad efektívnych cvičení na zníženie hmotnosti, pohodlie domáceho hotela a výlety do úžasných miest, hradov a jazier. Budeme stratiť tie extra libier a získať nové dojmy.

Ak chcete ísť na prehliadku, nepotrebujete kulturistický zážitok. Oksisayz - nezávislý systém, ktorý vám umožňuje schudnúť aj bez oneskorenia dýchania. Preto, mimochodom, nemá vôbec žiadne kontraindikácie. Budeme sa zaoberať hodinou ráno a večer a budem tráviť dostatok času pre každého, kto má záujem o tento progresívny systém. Budeme študovať dve úrovne cvičení systému oxysease a poviem vám, ako pokračovať v triedach po turné tak, aby ste nestratili dosiahnuté výsledky. A výsledky by vás mali zapôsobiť. Ja sám rýchlo stratil 13 kg po narodení práve kvôli oxysezis.

Samostatne, chcem hovoriť o hoteli, v ktorom zostávame. Rodinný hotel Reiter je zdedený už viac ako 60 rokov. Každý deň o päť ráno začnú ľudia v kuchyni servírovať najčerstvejšiemu chleba na raňajky. Domáce vajcia, domáca marmeláda, 40 druhov bylinných čajov zozbieraných v alpských lúkach - ako sa dá pochutnať na lahodnejších raňajkách? Večera už nebude v hoteli, ale v miestnej reštaurácii, kde sa každodenne podávajú čerstvé ryby v jazere Schliersee. Tieto jedlá mimochodom sú zahrnuté v cene pre prehliadku, ako aj návštevu bazénu a kremennej sauny v miestnych kúpeľoch.

Hlavná vec - nezabudnite na pohodlné topánky: čakáme na množstvo turistických trás. Nebudeme ísť ďaleko za prvé pár dní: prechádzka po mestečku Schliersee, kde ľudia chodia bavorskými národnými kostýmami, robia promenádu ​​okolo najčistejšieho jazera (môžete dokonca plávať!) A vyliezť po horskej lanovej dráhe. Miestnosti sú tiché a príjemné: počet obyvateľov mesta je iba šesť a pol tisíc ľudí, z reklamy na alpskú čokoládu okolo hôr sú lužné lúky s kravami. Ďalej pojedeme do Mníchova, aby sme videli scény z histórie mesta na veži radnice a navštívili katedrálu Najsvätejšej Panny Márie, ktorá podľa legendy sám hľadal ďábel. Navštívime úžasnú jaskyňu Swarovského múzea a slávny zámok Neuschwanstein. A nakoniec pôjdeme k dobývaniu Wendelsteinu - hlavného vrcholu regiónu, ktorý ponúka výhľady na Alpy Rakúska, Talianska a Nemecka. Pridajte sa teraz!

Registrácia pre fitness Oksisise v Bavorsku s Marina Korpan - v sekcii "Active Leisure"

Užitočné odkazy:

Video "Bodyflex" a "Lose Weight with Marina Korpan" vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".

Pozrite si video: Ford Focus jazda - Alex ŠTEFUCA (Marec 2020).