Nápady na darčeky, ktoré potešia fanúšikov fitness a jogy

Týždeň pred Novým rokom, veľa z nás začína maratón hľadania darčekov. Nechcete ísť do diaľky pred časom? Pozrite sa na tento článok: získali sme možnosti dobrých darčekov pre fanúšikov fitness a jogy.

Čo dať fanúšikom jogy

Jednou zo základných hodnôt, ktoré podporuje jóga, je, že obsah je dôležitejší než forma. Preto väčšina fanúšikov starodávnej praxe odmieta skryté šaty a ďalšie veci. To trochu komplikuje výber darčekov. Ale na druhej strane si môžete byť istý, že jogín určite bude mať darček, ktorý mu bude v praxi užitočný.

Ak vaša darovaná osoba začala "žiť" pomerne nedávno, dajte mu niečo z rekvizít (ďalšie vybavenie na tréning). Pás, podložka alebo bloky - s najväčšou pravdepodobnosťou nemal čas získať niečo také, ale v praxi pre začiatočníkov sú jednoducho nevyhnutné.

Tí, ktorí cvičí jogu viac ako rok alebo dva, praktizujú meditáciu a pranayámu, môžete dať malý vankúš. Nie je samozrejmé, že na to z nudy zaspáva - pri týchto praktikách by mal byť chrbát lekára rovný. Aby ju dlho držali v sede, mnohí jogíni umiestňujú pod panvu malý vankúš. Potom sa praktika stáva výrazne pohodlnejšou.

Pokročilí jogíni a tí, ktorí zvládli veľkolepé akrobatické asany, potešia zariadenia a zariadenia, ktoré komplikujú prax. Napríklad jogové koleso.

Najčastejšie sa zvykne skomplikovať rovnováhu asanasov (skúste robiť stojan, nie naklonený na podlahu, ale na kolesách). Je užitočná pre vývoj deformácií.

Nie ste si istí, akú úroveň praxe má váš darca? Potom mu dajte niečo všestranné: napríklad pekný koberec alebo legíny so zaujímavým dizajnom.

Takýto dar, určite, bude rád každému, kto sa zaujíma o jogu.

Čo dať fanúšikom fitness

Dobrý darček nového roka môže človeka tlačiť na nové výzvy v oblasti fitness. Tí, ktorí sú beznádejne ďaleko od športu (a chceli by ste to zmeniť), môžu darovať zariadenie, ktoré dodá pohyb do svojho života. Napríklad fitness náramok (ktorý je módnejší) alebo krokomer (ktorý je lacnejší).

Konkurenčné vzrušenie určite povzbudí vašu darcovstvu k tomu, aby sa pohybovala viac a tam a nie ďaleko k prvej bežnej súťaži.

Tí, ktorí už začali samostatne trénovať, môžete darovať súbor vážení.

Keďže zaťaženie svalov musí byť neustále zvyšované, je rozumné kupovať súpravu s nastaviteľnou hmotnosťou.

Ak sú vaši príbuzní oboznámení s pojmami ako "berpie", "dead draft", "jumping jack" a tam je vždy čas na výučbu fitnes v ich rozvrhu, neváhajte im dať vybavenie pre funkčné školenia.

Povedzme, že takáto sada je založená na slučkách TRX (písali sme, ako ich používať tu).

Ak presnú úroveň tréningu nie je možné zistiť, pozrite si zoznam univerzálnych darčekov.

Je nepravdepodobné, že by niekto odmietol možnosť "aktualizovať" športovú tašku alebo získať masážny valec ako darček. Pri správnom používaní urýchľuje regeneráciu svalov a znižuje výskyt celulitídy.