Pilates a sex

Niekoľko dôvodov, prečo by mali ľudia robiť pilates.

Skutočnosť, že sex hrá v našom živote, nie je poslednou úlohou a naďalej sa obáva mnohých mužov, dokonca aj za prítomnosti takých vážnych zdravotných problémov, ako je srdcové ochorenie, hovorí príbeh o objave Viagra.

Spočiatku bol tento liek testovaný v Anglicku ako liek na liečbu angíny (záchvaty akútnej bolesti v srdci). Výsledky boli z hľadiska srdcových ochorení sklamaním, ale zistilo sa, že pacienti nechcú vrátiť zostávajúce tabletky napriek ukončeniu testovania. Myslím, že nie je potrebné vysvetľovať prečo.

Ak nemáte žiadne zdravotné problémy a ste si istí, že ovplyvnia niekoho, nie vy, nebolo by to zlé vedieť, že podľa rôznych zdrojov viac ako 75% prípadov sexuálnych porúch v zdravotníckych zariadeniach hľadá pomoc od ľudí 25 -45 rokov, teda vek najväčšej sexuálnej aktivity. V tomto prípade osoby trpiace sexuálnymi poruchami, väčšina z nich nie je v čase prieskumu zdravá.

Súčasne niektorí moderní odborníci správne tvrdia, že takmer všetky choroby sú nejako spojené s problémami chrbtice. V tomto ohľade je zaujímavé pripomenúť si učenie "Tao lásky", ktoré považuje mužskú silu za nevyhnutnú pre predstaviteľov silnejšieho sexu ako schopnosť dýchať. Zároveň sa v pôde Dao, v Číne, chrbtica považuje za "strom života", obnovením, ktoré sa môžete zbaviť chorôb a ochorení.

Ale Joseph Pilates v roku 1939 v liste jednému z jeho klientov napísal: "Skutočná pravda o vašom veku nie je v počte rokov, kedy žijete, a nie v akej dobe si myslíte, že ste, ale ... merané v stupňoch prirodzenej a normálnej flexibility, ktoré má chrbtica počas života. " Pravda jeho slov bola potvrdená samotným životom. Vo veku 80 rokov zakladateľ Pilates vyzeral energicky, zdravo a plný energie. Nie je to najlepší argument pre pilates?

V Pilates sa venuje veľká pozornosť tréningu svalov panvového dna, ktoré odborníci označujú za hlavné sexuálne svaly osoby. Takýto názov je úplne opodstatnený, pretože niektoré z týchto svalov (cibuľovito-hubovité) zvyšujú erekciu, iné (pubik-coccygeal) slúžia prostate, so stagnovými javmi, v ktorých je spojených množstvo problémov v genitálnej oblasti.

Princípy pilates môžu zlepšiť účinok telesného tréningu na endokrinný systém, najmä zvýšenie koncentrácie rastového hormónu a testosterónu, ktoré majú priaznivý vplyv na sexuálnu sféru.

A nakoniec, kde inde môžeš stretnúť tak veľké množstvo žien v uvoľnenej atmosfére, ak nie vo svojej triede pilates?

Užitočné odkazy:

Video "Pilates" a "Fit-mix" vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".

Pozrite si video: Naked Intermediate Pilates 1 Warm up Variations (December 2019).