Oksisayz s prístrojom Marina Korpan // 5-7 dní // Zvýšte zaťaženie zadku a bokov

Dvojtýždňový maratón oksisayz s Marina Korpan získava impulz! Nasledujúce tri dni budeme ešte aktívnejšie v boji proti tuku v oblasti hýždia a stehien. Pripravte sa na nákup džínsov, ktoré sú menšie!

"Som veľmi potešený, že vidím živú odpoveď na náš program Oksisize Marathon," hovorí inštruktor Marina Korpan, "Ďakujem za vašu aktivitu v komentároch!" Jedna zaujímavá otázka, ktorá bola položená v komentároch, sa Marina rozhodla podrobnejšie odpovedať. Prečo sa ráno zaobera s oxysize s Marina Korpan?

Existuje niekoľko dobrých dôvodov:

- Po celodennom "hladovaní" v tele sa zásoby glykogénu vyčerpávajú, krv obsahuje najmenšiu glukózu a inzulín - v takýchto podmienkach, podľa výsledkov mnohých štúdií, sa spaľovanie tukov vyskytuje najefektívnejšie.

- V dopoludňajších hodinách zvyšujete svoj metabolizmus celý deň dopredu - to vám umožní spáliť kalórie a počas dňa sa budete cítiť energicky a energicky.

- Ranné triedy pomáhajú kontrolovať chuť do jedla po celý deň.

- A nakoniec, keď ste ráno vyrazili z Marina Korpan, ste absolvovaní celého tréningu. Nemusíte hľadať príležitosť na prácu vo večerných hodinách, keď bude plná iných vecí.

Možno poznáte ďalšie výhody ranných cvičení? Zdieľajte s nami v komentároch!

Na prepravu tréningu na večer, Marina Korpan umožňuje len tým, ktorí vstávajú a chodia do práce veľmi skoro, napríklad v šiestej ráno. V tomto prípade môžete trénovať večer, ale nie skôr ako tri hodiny po jedle. Všetci ostatní potrebujú vstať ráno o pol hodinu skôr - práve taká "obeta" sa od vás vyžaduje od vašej budúcej vynikajúcej osobnosti. Zamyslite sa nad pripravovaným tréningom v predošlej noci a ísť do postele skoro - to sa čoskoro stane zvykom.

Oxizujte s prístrojom Marina Korpan: 5-7 dní

Do dnešného dňa ste absolvovali sériu ôsmich cvičení a vytvorili tri súpravy. Pripomínam, že ak sa cvičenie vykonáva v oboch smeroch, potom je potrebné vykonať dva dýchacie cykly (tu je popis dýchacej techniky). Teraz pridajte tri nové cvičenia - budete mať 15 dýchacích cyklov - a dokončiť komplex v dvoch prístupoch.

1. "Sumo"

Ako vykonať. Stojte za stoličkou a chyťte ju rukami. Umieste nohy čo najširšie a ponožky otočte bokom. Nakloňte panvu a ohýbajte nohy na kolenách do dreva do polohy, v ktorej sú boky rovnobežné s podlahou. Uistite sa, že kolená sú presne nad pätami a nepredstavujte ich na premietanie. Vykonajte dychový cyklus (popis dýchacej techniky je tu). Zjednodušená verzia: obráťte stoličku na seba a znížte jej.

Prečo: spáliť tuk v oblasti stehna, posilniť vnútorný a predný povrch stehna.

2. Zdvihnite nohy späť

Ako vykonať. Stojte za stoličkou a držte ju za ruky, postavte nohy na šírku bokov. Vezmite späť nohu, položte nohu na špičku a úplne ju napnite na kolená. Prevráťte panvu a zdvihnite špičku nohy nad podlahu a súčasne ťahajte smerom k sebe. Nevystavujte nohu vysoko a sledujte polohu panvy - chvost sa sklopí nadol a panva sa skrúca dopredu. Vykonajte dechový cyklus. Opakujte pre druhú nohu. Cvičenie sa neodporúča pre kŕčové žily.

Prečo: znížiť celulitídu, posilniť biceps a gluteus maximus.

3. Diagonálny zdvih nohy

Ako vykonať. Stojte za stoličkou a držte ju za ruky, postavte nohy na šírku bokov. Vezmite nohu diagonálne späť a na stranu, položte nohu na špičku a úplne narovnať ju v koleni. Ohnúť opornú nohu, skloniť panvu a zdvihnúť špičku nohy uvoľnenej nad podlahou a súčasne ju ťahať. Nevystavujte nohu vysoko a sledujte polohu panvy - chvost sa sklopí nadol a panva sa skrúca dopredu. Vykonajte dechový cyklus. Opakujte pre druhú nohu. Cvičenie sa neodporúča pre kŕčové žily.

Prečo: spaľujeme tuky v oblasti svalu gluteus maximus.