"Štyria tréneri"

Štyria tréneri, vedúci rôznych disciplín, sa zhromaždia v jednom štúdiu a navzájom sa otestujú.

Pre tých, ktorí nikdy nevideli program štyroch trénerov, krátko prepíšeme prehľad. Do štúdia prichádzajú inštruktori - povedzme Stanislav Rogachev, Marina Korpan, Olga Yanchuk a Ilya Vyaltsev (kompozícia sa neustále mení). Program trvá 52 minút a každý zo štyroch trénerov má trinásť minút na to, aby si v seminári uvedomil svojich kolegov. Napríklad Korpan učí každého, aby dýchal správne pomocou metód telo flex alebo oxysize, zatiaľ čo Rogachev učí základy shaolin wushu a qigongu. "Programová mriežka televízneho kanála je do značnej miery preťažená," vysvetľuje hlavný režisér televízneho kanála "LIVE!" Marita Zakharova - a chceli sme prísť s takým programom, ktorý by publiku neuviedol ani jeden, ale niekoľko disciplín. "

"Štyri tréneri" je vynikajúcim zahrievacím setom: za hodinu môžete mať čas masírovať akupunktúrne body, tancovať hip-hop, strečové svaly, vykonávať dychové cvičenia na chudnutie. V skutočnosti nemôžete robiť vôbec, ale len sledovať. "Štyria tréneri" je predovšetkým prvotriedna show. Je to len zábavné sledovať Stasa Rogacheva, zvyknutý na merané tréningy, prijať excentrické tanečné kroky od Ilya Vyaltseva a Vyaltsev sa takmer upokojuje pri vykonávaní meditatívnych dychových cvičení.

"V programe štyroch trénerov ponúkame divákom pozrieť sa za scénami," vysvetľuje Marita Zakharová. "Vidieť trénerov mimo kontextu fitness techník, v ktorých sa cítia ako esá, smiať sa s nimi a vybrať disciplínu, ktorá sa im páči najlepšie."

Video stretnutia "Štyria tréneri" nájdete vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".