"Problémové oblasti Express Course"

Krátke 15-minútové lekcie sa vrátia na TV kanál "LIVE!" Oksana Yashankina a Ilya Mizgirev predstavili nový program "Problémové zóny. Expresný kurz.

Autori kurzu vysvetľujú: problémové oblasti - to sú miesta, kde sa najskôr ukladá nadbytočný tuk a odkiaľ ide najťažšie. Rôzni ľudia majú rôzne zóny, ale najpopulárnejšie sú brucho, boky, zadok, stehná a oblasť tricepsu. A pretože krásne telo nemôže byť bez silného trupu a priamej pozície, v expresnom kurze je tiež veľa cvičení pre zadné svaly.

Napriek skutočnosti, že bodové spaľovanie tuku je mýtus (nie je možné odstrániť tuk iba na určitom mieste), cvičenie pre problémové oblasti pomáha výrazne zlepšiť tvar. Môžu dopĺňať účinok základných cvičení na zníženie telesnej hmotnosti - napríklad aerobik alebo ohyb tela, a sú schopní prispôsobiť siluetu a zmeniť proporcie tela.

V každom vydaní - krátky intenzívny komplex pre jednu alebo dve svalové skupiny. Počas tréningu inštruktori programu komplikujú cvičenia a zvyšujú záťaž. Takže stojí za to dokončiť celý kurz v poriadku a vyriešiť vaše problémové oblasti zvlášť, vytiahnutím svalov a zabezpečením účinku hlavných činností.

Niektorí inštruktori cvičení ukazujú rôzne varianty - jednoduchšie a komplikovanejšie. V triede používajú malé činky alebo fľaše alebo knihy, ktoré ich nakoniec nahradia. Plášte sú jednoduché, ale nemali by ste ich zanedbávať: celá pololitrová fľaša s vodou, ak ju držíte na nataženej ramene, vytvára páku, vďaka čomu vám trénuje život oveľa ťažšie, čo znamená, že leskne vaše telo.

Za autormi programu Oksana Yashankina a Ilya Mizgirev je gymnastika: Ilya bola víťazom majstrovstiev Ruska a Oksana bola absolútnym šampiónom Ruska a členom olympijského tímu. Mizgirev opustil gymnastiku a získal titul majstra športu v kulturistike a fitness a začal pracovať vo fitness centre a Yashankina sa stala obľúbeným osobným trénerom v oblasti fitnes medzi celebritami a dokonca vycvičila Naomi Campbell. Spoločne Oksana a Ilya pracovali v projekte tanečného vystúpenia Fitness Team Moscow. Čísla a plasty vedú tak pôsobivé, že 15-minútová lekcia sa môže zdať malá. "Ak je to možné, postupujte podľa našich krátkych blokov dvakrát denne," radí Oksana Yashankina. "Toto vám pomôže udržať si dobrú kondíciu a napraviť svoje problémové oblasti."

Chcete študovať online?

V knižnici fitness video nájdete všetky video tutoriály "Problémové zóny Express Course" s Oksanou Yashankinou a Ilyou Mizgiryovovou.