Letný detox 3 týždne. Jóga // Motivácia: ako nekončiť

Dnes nebudem popísať nové cvičenia ani iné prvky detox-kriya. Celý komplex musí byť vykonaný bez akýchkoľvek zmien. Hovoríme o tom, ako nekončiť prax a byť schopní dokončiť prácu.

Motivácia: ako nekončiť

V procese vykonávania 40-dňovej Kriyy môžete zaznamenať množstvo nezvyčajných pocitov. Všetci individuálne a niekto cvičenie bude zábavné, ale pre niekoho môže byť pekné peklo. Aby ste našli silu, že sa nevzdáváte tried, chcem niečo vysvetliť.

V cvičení jógy, ako mimochodom a vo fitness, existujú dva typy praxe - podpora a provokácia. Podporná - to je všetko, čo je pohodlné na vykonávanie od samého začiatku. Väčšina ľudí intuitívne vyberá triedy podľa tohto princípu. Viem, ako vyhnúť dvadsaťkrát - tak budem vytlačiť dvadsať, ale v žiadnom prípade tridsať. Táto prax je pokojná a príjemná, ale nemení osobu. Týmto spôsobom budete mať takmer rovnaký postoj ako vždy.

Ďalšia vec - provokatívna prax. To je zaťaženie, ktoré je ťažké, nepríjemné alebo dokonca bolestivé na zvládnutie. Po dlhú dobu to nemusí priniesť žiadne potešenie. Prečo je to potrebné? Pretože človek vyvoláva vlastnosti, ktoré mu nie sú zvláštne.

Provokatívna prax: čo to je?

Predstavte si, že trpíte nadváhou. Váš životný štýl vás viedol k tomu: chodíte do práce, sedíte v aute, potom sedíte na pracovný stôl po dobu ôsmich hodín, opäť vo svojom a vo večerných hodinách - na pohovke pred televízorom alebo na sociálnych sieťach. Ak áno, žiadna strava vám pomôže schudnúť: aby ste napravili situáciu, musíte niečo zmeniť vo svojom živote. Začnite aspoň aktívne stráviť večer, nehovoriac o zvyšku. Ale aby to bolo možné, je potrebné prekonať vnútorný odpor. A to je to, čo vyvoláva našu prax.

Tým, že urobíte kriya, môžete cítiť taký odpor. Zdá sa, že je to príliš ťažké, že to nie je pre vás, že cvičenia nie sú pre vás vhodné ... Toto je dobré znamenie - stojíte pred provokatívnou praxou. Veľmi dobre chápem, že aj medzi aktívnym publikom klubu "LIVE!" Nie všetci budú môcť okamžite vykonať 108 "žaby". Je pre vás ťažké? Takže sa pohybujte správnym smerom, páni!

Niekto odmieta provokatívnu prax slovami: "V živote by ste mali vždy robiť to, čo sa vám páči." Ale opakujem: hovoríme o dvoch rôznych prístupoch. Ak sa vám páči všetko vo vašom živote, pokračujte v tom, čo sa vám páči. Ale ak chcete niečo zmeniť, bojovať a zmeniť, pokračovať v cvičení jogy!

Prekonanie lenivosti môže pomôcť jednoduchým spôsobom. Často máme strach z dlhého tréningu. Napríklad, vediac, že ​​Kriya trvá hodinu, osoba podľahne predtým, ako venuje celú hodinu jogu. Použite metódu "päť minút". Úprimne sa rozhodnete venovať cvičeniu len päť minút namiesto jednej hodiny. Je to jednoduché. Sedíte a urobíte jednu alebo dve malé cvičenia a to je všetko. Potom existuje niekoľko scenárov: buď začať prax, už nechcete prestať, alebo budete trénovať, aby ste sa vrátili na podložku častejšie počas týchto príjemných päť minút. V každom prípade budú prínosy zrejmé. Pri detoxikácii krije si urobte iba prvé tri cvičenia a potom urobte to, čo chcete. Kedy bude nálada - urobte nasledujúce tri. Dokonca je to oveľa lepšie ako vzdanie sa a vzdanie sa.

Nové letné detoxikačné odporúčania - presne za týždeň!

Všetky detoxikačný program je tu!