Ravi Kumar

Jóga inštruktor klubu "Live!", Jogový terapeut a certifikovaný traumatický špecialista. Ravi Kumar je istý, že jóga je vhodná pre ľudí v každom veku a sníva o otvorení vlastnej jógy pre všetkých.

Ravi Kumar sa narodil v indickom meste Vijayawada. Začal študovať jogu v detstve - to bolo vyučované v škole, rovnako ako matematika a geografia. Malý Ravi svedomito pracoval so svojimi rovesníkmi a naučil sa základy témy, ktorá bola pre ruskú realitu tak neobvyklá.

Po ukončení štúdia sa rozhodol kultivovať jogu. "Spolu s jogou som prešla mnohými situáciami a vecami, vždy ma podporovala, dovoľovala mi, aby som sa cítila zdravá, energická a harmonická," hovorí Ravi Kumar.

Vyštudoval v Moskve, absolvoval lekársku fakultu Univerzity RUDN a Puškinov zdravotnícky inštitút. IM Sechenov (MMA) v odbore Traumatológ-ortopedista. Po získaní lekárskeho titulu Ravi Kumar naďalej pravidelne cvičil jogu a udržal sa v dobrom stave. "Bola to súčasť môjho každodenného života, pomohla mi v práci, v mojich myšlienkach," pripúšťa.

Ravi Kumar postupne prišiel k hatha jóga a skúšal rôzne praktiky. "Zrazu mi bolo úplne jasné, že hatha joga môže liečiť nielen telo, ale aj dušu," hovorí Ravi. - Stať sa flexibilným, harmonickým vzhľadom, pracujeme na našich myšlienkach. Aj oni sú postupne vyčistení a oslobodzujú nás od negatívnych vplyvov. Osoba so "zdravými" myšlienkami dokáže vydržať akékoľvek problémy! "

Jednou z milovaných túžob Ravi Kumara je aktívne rozvíjať kultúru hatha jogy v Rusku. "Zdá sa mi, že sa Rusi vyznačujú postupným ponorením do jogy. Teraz mnohí ľudia chápu, že to nie je len exotická gymnastika, ale starodávna metóda zachovania harmónie a blahobytu. Nie je dôležité, koľkokrát za týždeň navštevujete kurzy hatha jogy a ako sa pohybujete, ale ako sa cítite, premýšľate a premýšľajte vo svojich myšlienkach, "vysvetľuje Ravi Kumar.

Hatha Yoga video s Raviom Kumarom nájdete vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".

Pozrite si video: Ravi Kuma - Fuck This Shit I'm Gonna Be A Princess (Február 2020).