Jóga turné "Víťazstvo nad stresom a pocitmi" s Alexejom Merkulovom do Maďarska

Počas novembrovej jogy môžete zmeniť svoj život tým, že sa s pomocou Kundaliniho jógy odolate stresu a zbytočným zážitkom. Alexey Merkulov bude mať triedy na slávnom jazere Heviz.

Negatívne skúsenosti a stres, ktorý väčšina z nás zažíva každý deň. Nadmerné chronické stresy ovplyvňujú kvalitu života a zdravie, ale to možno bojovať. Aby ste to dosiahli, musíte sa naučiť ovládať emócie a ľahko prekonávať ťažkosti. Alexey Merkulov vám pomôže urobiť to v praxi kundalini jogy. V tomto systéme existuje množstvo účinných techník na zvládanie stresu, strachu a úzkosti. Cieľom kundalini jogy je prebudiť silný tok vitálnej energie. Počas jogy turné budete bojovať s chronickou únavou, zbavíte sa skúseností, ktoré vám bránia v tom, aby ste boli šťastní, získali silu a optimizmus.

Samozrejme, aby ste sa naučili vyrovnať sa so stresom, budete musieť vynaložiť úsilie. Počas jogy nájdete každodenné ranné cvičenie - sadhana o 4.30 hod. Táto doba nebola zvolená náhodou - nazýva sa to amrit, doba nektáru. Predpokladá sa, že je to tak skoro ráno, že počujete tvoju dušu. Po raňajkách, odpočinku a kúpaní v termálnych prameňoch Alexey Merkulov uskutoční skupinovú meditáciu s pranayamou a potom prechádzku alebo cyklus. Okrem toho vás každý deň čaká intenzívna Kundalini joga (2,5 hodiny) a večerná prednáška s meditáciou pred spaním.

Napriek veľmi bohatému programu výučby a každodennému kúpania v termálnych prameňoch budú prehliadky joga. Okrem prechádzky po jazere Heviz, skupina strávi dva dni po prehliadke Viedne a Budapešti. V hlavnom meste Rakúska nájdete palác Belvedere, katedrálu svätého Štefana a slávnu fontánu. Turisti sa ponáhľajú k nemu, aby sa na osla železného chlapca dostali do očí, aby sa úspešne vydali a držali sa na vesla šedého vlasca starého muža, aby sa plavil životom správnym smerom. V hlavnom meste Maďarska budete chodiť po Champs Élysées v Budapešti - majestátnej Andrássy Avenue, uvidíte kráľovský palác, Domy parlamentu a Bazilika sv. Štefana.

Obzvlášť pozoruhodné je miesto, kde sa zastavuje skupina pre jogu. Jazero Heviz je najväčšie jazerá s teplou vodou, do ktorých môžete prísť aj v zime: teplota vody nikdy neklesne pod + 22 °C. Hevizova jedinečná voda zvyšuje imunitu, posilňuje kĺby, pomáha pri liečení porúch spánku, artritídy, artritídy, spondylózy, diskopatie, ankylozujúcej spondylitídy, gynekologických ochorení, osteochondrózy, dny, kožných ochorení, dýchacích ciest, gastrointestinálneho traktu, metabolizmu, , Jazero je obklopené krásnym národným parkom.

čo: joga tour "Víťazstvo nad stresom a pocitmi" s Alexejom Merkulovom.

kde: Hévíz, Maďarsko.

kedy: 3. - 10. novembra.

Podrobnosti a registrácia - tu.

Všetky ponuky pre fitness výlety, jogy a majstrovské kurzy "Live!" Nájdete tu TU.