Čo môže človek učiť z úspešnej ženy

Byť muž úspešnej ženy je stále test, verte mi! Len málo ľudí stojí. A potom sú mladé dámy prekvapené - tak úspešné a opäť samé ...

Predpokladá sa, že muži nie sú nadšení silnými a úspešnými ženami. Vo vzťahoch sme egoisti: vždy vedome a podvedome čakáme, že naše potreby budú stredobodom pozornosti. S podnikateľskými dievčatami zvyčajne nefunguje: majú v prvom rade kariéru, obchod, politiku a človek je v najlepšom prípade za úlohu "najlepšieho priateľa", pre ktorého, ľutujem, ľutujem, nie je absolútne žiadny čas a v najhoršom prípade - Zavolám "na noc raz týždenne. Vo všeobecnosti sužuje mužské márnotratné a toto sa nebudem skrývať, rozzúri. Takže byť muž úspešnej ženy je stále testom, verte mi! Len málo ľudí stojí. A potom sú mladé dámy prekvapené - tak úspešné a opäť samé ...

Avšak okrem ťažkostí a nedostatku pozornosti, vzťahy s úspešnou ženou sľubujú mužov neoceniteľnú skúsenosť: majstrovskú triedu na tému "bojovať bez pravidiel pre miesto na slnku". Tu je niekoľko užitočných princípov typického ženského bojového štýlu, ako robiť veci, ktoré som počul od druhov, ktorí sa v rôznych obdobiach svojho života obrátili na železné dámy.

Princíp úspešnej ženy: pevnosť, hraničiaca s krutosťou

Áno, áno, nenechajte sa prekvapiť! V skutočnosti sú muži v podnikaní oveľa mäkší ako ženy. Pamätajte na "peknú ženu" s Juliou Robertsovou a Richardom Gerem: nemilosrdný kapitalistický dravec namiesto toho, aby spoločnosť predával v kusoch, zničil životy a osudy mnohých ľudí, dáva pocit a nečiní to, čo tvrdá obchodná logika diktuje. Uistite sa, že ak sa na mieste tohto hrdinu náhle objavila úspešná obchodná žena, neubránila by pevnou rukou až do konca.

Ak okolnosti nútia ženu k krutosti, stane sa neúprosná, ako nádrž. Bratríci, myslíte, môžete podniknúť tak ťažko ako ostatné dámy? Koniec koncov, mentálne impulzy, ktoré ovplyvňujú rozhodovanie, sú častejšie pre nás, mužov. Ale úspešné ženy, so všetkou vonkajšou ľahkosťou a vzdušnosťou, hneď ako príde na vážne záležitosti, nechajú všetky svoje pocity a emócie za sebou. Len podnikanie, nič osobne! - Muži sa to musia naučiť, a u žien to je v krvi.

Princíp úspešnej ženy: ignorovať sexuálne impulzy

Viem, že veľa prípadov, keď muži zmenili svoje rozhodnutie, hneď po tom, čo sa podelili o sexuálny impulz. Ale nepoznám Angelu Merkelovú, ktorá by podpísala dokument, ktorý bol zjavne nepriaznivý pre seba len preto, že jeho protivník má krásne oči, hlboké štiepenie alebo štíhle nohy. Chlapci sú náchylní k sentimentu, môžu zrazu ľutovať a reakcia na koleno ženy, ktorá sa náhle objavila v rokovaniach, je pochválená v mnohých knihách a filmoch ... Úspešné ženy, podnikateľky často a úspešne ju používajú. Čo je len ich obchodné oblečenie - neviem nič sexšie!

Nepriateľným potvrdením tejto skutočnosti je nával okolo Natálie Poklonskej, prokurátorka Krymskej republiky. Všetko z Japonska sa dnes zbláznilo: stovky tisíc fanúšikov, fan kluby venované jej anime ... Tajomstvo tu, podľa môjho názoru, je v kombinácii anjelského vzhľadu, hviezd na ramenných popruhoch a pozície, ktorá umožňuje vyriešiť otázky života a smrti. Jedným slovom sa pokúste odmietnuť takého prokurátora ...

Čo sa od toho môžu ľudia učiť pre seba? Niekedy na pracovnom stretnutí môže úsmev, drahé parfumy a štýlové oblečenie poskytnúť viac ako najpresvedčivejšie argumenty. Musíte si uvedomiť svoju sexualitu a použiť ju. V rozumných medziach, samozrejme. Čo robia úspešné ženy?

Princíp úspešnej ženy: presnosť a vytrvalosť

Ale to je zrejmé. Dievčatá stále v škole vykazujú najlepšie výsledky práve preto, že štruktúrujú všetko jasne, starostlivo zaznamenávajú a venujú pozornosť detailom. Samozrejme, tieto vynikajúce kvality sú teraz najlepšie požadované v takmer tak stopercentných ženských profesiách ako účtovníci. Ale pre generálneho riaditeľa alebo guvernéra takéto vlastnosti nie sú nadbytočné.

Sprisahanie je v štýle série "Nenechajte sa narodiť krásne": taká pokojná prechádzka pre režiséra je rozbitá, starostlivo píše všetky jeho rozkazy, sedí až do noci, posiate kusy papiera a potom sa zrazu ukáže, že dokáže podnik riadiť oveľa lepšie ako samotný režisér. Takže, muži, pozor! Nenásytnosť a starostlivosť, starostlivosť a pozornosť často podporujú "pokojné dievčatá" na kariérovom rebríku.

A pár slov o fenoméne "úspešných podnikateľských žien" v modernej spoločnosti. Obchod, oveľa menej politika, je vojna. A ak žena zavesila príslušné "náhrobky" pre seba, potom už nie je žena, ale vojak. A tu má svoje silné a slabé stránky. Slabí muži používajú a silní je potrebné študovať. Ale úprimne povedané, takíto "vojaci" nechcú bojovať. Nechajte sa ani na obchodných frontoch! Chcú milovať ... Preto najúspešnejšia žena nie je najbohatšia alebo najvplyvnejšia, ale tá, ktorá sa po kariére nestratila ako žena, matka a manželka. A to je naozaj stojí za to učiť!