Tanečný vzdelávací program Ilya Vyaltseva: nový školský dom

Na vrchole žánru sa stretli "delfín" a králi tanečných parkiet - moja dnešná posledná exkurzia do histórie domáceho štýlu.

nový školské Hausa, alebo House 2000s, sa líši od akrobatickej predpojatosti. Keďže všetci tanečníci sú mazaní ľudia (), začali v tomto štýle predstavovať svoje vlastné figúrky a spôsob ich výkonu. Dom sa stal voľným štýlom pre rýchlu hudbu: ak existuje jedna tanečná základňa, ale neexistuje jasný rámec, môžete sa úplne venovať kreativite.

V roku 2000 smer dosiahne vrchol. Mnohé hudobné vetvy domu sa objavili: elektro-dom, hlboký dom, súostrovačka, tech-house. Čo je tam povedať, že sami pravdepodobne budete tancovať v kluboch pod domom.

Základné informácie

Hlavné pohyby domu v roku 2000 sú pevnosť zelená špička, čmáraná noha, kriss-kross, päta, roger králik, delfíny. Nevidím žiadny zmysel ich opisovať tu, odporúčam vám, aby ste tieto mená napísali na webe a pozreli ich podrobne.

Aby ste pochopili, čo to je, počúvajte Zoo Brazília, Kikumoto Allstars, Kerry Chandler, Dennis Ferrer.

Pre koho

Pre pokročilých trendových dospievajúcich, pre ľudí, ktorí majú radi jazz a funkčné rytmy, pre milovníkov zvuku analógových syntetizátorov a vo všeobecnosti pre tých, ktorí sa radi pobavia a bavia sa. Ale! Dom je tiež melódny a pokojný, čo je príjemné počúvať.

Osobné skúsenosti

Chcel by som vám povedať o mojej osobnej skúsenosti, v ústraní sa dostanú pevné strany. No, pretože to je dom, priatelia! A ako chcete? Nenechajte sa profesor Vyaltsev sústrediť, nasaďte si okuliare a učte každého, aby tancoval!

So. Ako som už povedal, triky boli pridané do nového školského domu. A najzákladnejším z nich je "delfín". Je to veľmi jednoduché, ale celkom zábavné. To je pravdepodobne jediný akrobatický prvok, ktorý možno naučiť doma. Ako to vyzerá - pozrite sa na web a uvedomte si, že vôbec nie je zložité. Poďte s vašimi možnosťami a staňte sa kráľom tanečného parketu!

Užitočné odkazy:

Hip-hop video stretnutia s Ilyou Vyaltsev vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".

Video relácie "Hip-hop show" s Ilyou Vyaltsev.

Video stretnutia "Hip-hop show" Svetlana Litvinová a Ilya Vyaltsev.

Video stretnutia "Moderné tance" s Ilyou Vyaltsev.