Prečo ísť na fitness výlety na chudnutie

Zdá sa, že odpoveď je zrejmé - pre stratu hmotnosti! Ale realita nie je tak jednoduchá. Koniec koncov, mnoho ľudí úspešne schudnúť doma, a nemajú dôvod ísť niekam. Fitness turné pre chudnutie bude užitočné, skôr, skúsení bojovníci chudnutie pred, ktorí potrebujú trepanie.

Vzorec na zníženie telesnej hmotnosti je už dávno známy každému: musíte minúť viac energie, ako ste konzumovali. Avšak tí, ktorí už zúfalo chcú schudnúť, tiež vedia, že v tomto vzorci sú iné premenné. V skutočnosti sa ukazuje, že vzorec vyzerá takto: strata hmotnosti = správna výživa + veľa pohybu + zbavenie sa príčin stresu + jasné pozitívne emócie + nedostatok nudy. A táto rovnica nemôže byť riešená doma všetkými. Denná rutina často nedovoľuje, aby sa vymanil z bludného kruhu "strava - stres - prejedanie". Hovoríme vám, ako môže pomôcť vycvičiť fitness turné a prečo ísť tam.

Ak chcete zmeniť situáciu

Jim Keller, riaditeľ Centra pre úbytok na váhe v Oklahome (USA), uskutočnil štúdiu: vypočula 14 000 ľudí, ktorí sa rozhodli pre liposukciu, čo ich podnietilo k tomuto radikálnemu kroku. Väčšina ľudí tvrdí, že strata hmotnosti nie je obmedzená ani zvýšenou chuťou ani metabolickými problémami, ale depresiou a nedostatkom účelu v živote. To znamená, že ak vyniknete z kruhu negatívnych emócií, môžete dokonca schudnúť. Ale urobiť to v obvyklom dome s dennou polievkou polievka borsch je takmer nemožné. V takomto prípade môže cesta k fitness turné pomôcť dostať veci do pohybu. Nové emócie, datovania, krásna príroda alebo nové mestá - to všetko prinesie dojmy, ktorých nedostatok často musí byť kompenzovaný košíčkami a čokoládami.

Ak chcete získať podporu rovnako zmýšľajúcich ľudí

Stádo a otec porazili jednoduchšie, hovorí príslovie. Vo fitness výcviku na zníženie hmotnosti, tak "tuk" bude vaša extra libier. Koniec koncov, na to, aby ste začali strácať váhu, potrebujete snahu vôle a v spoločnosti rovnako zmýšľajúcich ľudí, kde nikto vám nepríjemne neposkytne čajové koláčiky, je oveľa jednoduchšie zbierať vôľu do pästi. A je tu oveľa jednoduchšie bojovať lenivosť tu. Pri cvičení s posilňovačom na stratu hmotnosti musíte trénovať 2-3 krát denne s intenzívnymi postupmi (aerobik, telo flex, yogaláty), ktorý má dosť vytrvalosti tak často, že cvičí doma sám?

Začať transformáciu osobnosti

Strata hmotnosti sa nesmie obmedzovať na úbytok hmotnosti, môže to byť začiatok globálneho čistiaceho procesu - fyzického a psychického. Preto si môžete vybrať prehliadku, ktorá zahŕňa aj detox. Napríklad ayurveda zájazdy do Indie: účastníci sú liečení Panchakarmou - komplexom tradičných čistiacich postupov, výsledkom čoho je výborná pohoda a strata hmotnosti.

Tí, ktorí správne uvažujú o znížení hmotnosti ako vedľajší účinok zmeny spôsobu myslenia, sa môžu odporučiť. jogy zájazdy pre chudnutie, V procese praktizovania Kundaliniho jógy napríklad postoje k jedlu vo všeobecnosti a duchovnému očisteniu už prebiehajú zo strachu, pocitov viny a emočných blokov. A ako výsledok - chudnutie.

Ukazuje sa, že chodiť na fitness výlet na chudnutie nie je len a nie tak, aby rýchlo schudnúť. Príležitosť pozrieť sa na situáciu, ktorá viedla k zvýšeniu telesnej hmotnosti, získať novú silu pre zmenu v živote - to sú hlavné výhody takejto cesty.

Viac informácií o jogových zájazdoch a expedíciách "LIVE!" Môžete nás kontaktovať telefonicky:

+7 (495) 728 11 15

alebo napísaním na adresu: [email protected]

Všetky ponuky pre fitness výlety, jogy a mistrovské kurzy v Moskve nájdete TU.