Sezónny trend: béžové pery

Svet sa do 60. rokov zamiloval do béžových perí a odvtedy sa výtvarní umelci vrátia do tohto trendu so zázračnou stálosťou. V tejto sezóne boli rúžové farby zdobené modely na výstavách celej planéty hviezdnych návrhárov: Prada, Emilio Pucci, Elle Saab ... Vyskúšajme si to aj na nás.

Béžová rúž: ako si vybrať

Farebná rúž na prvý pohľad sa zdá byť úplne neškodná a ľahko použiteľná. V skutočnosti je dosť zákerná. Nevhodným odtieňom bude vaša tvár bezfarebná, bolestivá a beznádejne kazí dojem make-upu.

Pozrime sa bližšie na béžovú paletu, spektrum jej odtieňov je široké: šedo-béžová, fialovo-béžová, ružovo-béžová, hnedo-béžová, oranžovo-béžová, zlatožltej. Producenti, mimochodom, zriedkavo nazývajú farby podľa svojich mien, dávajú prednosť zaujímavejším figurálnym menám, napríklad karamel, vanilka, kašmír, broskyňa, škorica.

Ak chcete splniť svoju perfektnú béžovú rúž, zamerať sa predovšetkým na vlastný tón pleti. Je bezpečnejšie a bezpečnejšie brať ako základ dobrý starý systém ročných období, hoci niektorí autori makeupu to považujú za zastarané. Do akej sezóny patríš? Pre teplé tsvetotipov "jar" a "jeseň" oblek vhodne teplé odtiene. Jarná - zlatá béžová, krémová, broskyňová, pastelovo ružová. Jeseň - hnedá béžová, škorica. Kúzlo žien so studeným tónom pleti ("letné" a "zimné") zvýrazní chladnú béžovú - ružovú, fialovú, dymovú tónu. Môžete vyskúšať farbu kakaa, kávu s mliekom.

Vo všeobecnosti bude užitočné pamätať si, že čím tmavšia je pokožka, tým viac voľnosti môžete pri výbere béžovej rúže. Ženy s veľmi spravodlivou pleťou a vlasmi (takzvaný škandinávsky typ) nebudú zdobené tmavými odtieňmi. Buďte opatrní a príliš svetlé biele farby. Pôjdu trochu, najčastejšie spôsobujú, že tvár je unavená a bezfarebná. " Musím povedať, že z béžovej rúžovej, najmä matnej, je lepšie sa úplne vzdať, ak máte úzke pery: bude to úplne neviditeľné. Pokúste sa lepšie využiť lesk.