Ako vytvoriť perfektnú fitness kozmetička

Šampón, sprchový gél, hydratačný krém na telo a oveľa viac drobností, bez ktorých nemôžete robiť ... Vytvorte dokonalú fitness kozmetickú tašku - funkčné, pohodlné a zároveň čo najkompaktnejšie - celé umenie! Povieme im, ako ich zvládnuť.

Každý, kto chodí do klubu, vie, že dobrá polovica vaku zvyčajne nie je prijímaná športovou uniformou, ale kozmetikou - všetkými druhmi fliaš, fliaš, bubliniek ... Okrem toho sú objemné a nepohodlné, ich obsah má sklon rozliať a znečistiť všetko okolo nich.

Alternatívou k bežným tekutým šampónom, géloch a krémom môže byť tuhá kozmetika a sprejové výrobky. Sú kompaktné, bezpečné, nepríjdu a nekonajú, a ich úloha - čistiť, zvlhčiť, chrániť - dokonale zvládnuť. Kozmetika pevnej konzistencie obsahuje malé množstvo umelých konzervačných látok, pretože v nej nie je žiadna voda, ktorá podporuje rast baktérií.

Charakteristickým znakom rozprašovačov je forma balenia. Zásobník má sprejovú fľašu, vďaka ktorej sa obsah rozstrekuje najmenšími časticami, okamžite zavlažuje veľký priestor a preniká do ťažko dostupných miest. Absolútna tesnosť vylučuje požívanie kyslíka a škodlivých mikroorganizmov, čo znamená, že kozmetický výrobok si zachováva svoje dlhodobé vlastnosti.

PRE VLAS Z KRÁSA

Vlasy po intenzívnom tréningu v telocvični a bazéne nevyzerajú najlepšie, čo znamená, že šampón musí byť vo vašom fitness kozmetike. Ale je lepšie nie klasické - v kvapalnej forme, ale pevné - vo forme puk, lopty, dlaždice. Pevné šampóny sú veľmi pohodlné a praktické. Tyčinka s hmotnosťou 50 g nevyužíva veľa priestoru, ale bude stačiť na približne 80 hláv. Základom tuhých výrobkov na umývanie vlasov sú extrakty liečivých rastlín (žihľava, okvetné lístky ruže, jalovec, nechtík atď.), Rastlinné oleje (kokosový orech, jojoba, argan atď.), Éterické oleje (citrus, mäta, atď.), morská soľ, riasy. Masívne šampóny, rovnako ako tradičné, sú veľmi odlišné. Vyberte ju so zameraním na potreby vlasov a pokožky hlavy: proti suchu alebo oleji, na zvýšenie lesku alebo zvýšenie objemu. Pre fitness klub je ideálny nástroj 2 v 1 - šampón a kondicionér. Použitie masívneho šampónu je jednoduché. Pridajte kúsok produktu do mokrých rúk, až kým nepeníte, potom naneste na vlhké vlasy, masírujte a opláchnite

Ak si umyte vlasy po cvičení raz alebo nikde, získajte suchý šampón - vo forme prášku alebo spreja. Hlavnou zložkou suchých šampónov - absorbentov (rastlinný škrob, hlina), ktoré pohlcujú tuk a nečistoty, osviežujú vlasy. Produkt nastriekajte roztriepaním alebo naneste malé množstvo prášku prstami na korene vlasov. Potom rozdeľte pozdĺž prameňov, hrebete za pár minút. Ako bonus: suché šampóny majú tiež vlastnosti stylingových výrobkov - dodávajú vlasovej štruktúre a objemu. Takže vaša nezmazaná hlava vlasov, ošetrená suchým šampónom, ľahko vyberie súčasný účes v štýle grunge.

Bolo nájdených DEFENDER!

V lete si váš kozmetický kozmetik musí nájsť miesto pre účinnú ochranu pred slnkom. Bolo preukázané, že škodlivé ultrafialové svetlo môže preniknúť do hlbokých vrstiev epidermis a spôsobiť nezvratné zmeny. Dermatológovia odporúčajú aplikáciu ochrany tváre a exponovaných častí tela každé dva až tri hodiny. Pri cvičení vonku vždy udržiavajte kompaktný rozprašovací sprej Dry Dry SUN CARE od známej švédskej značky Dry Dry. Plochá fľaša s objemom 20 ml sa ľahko zapadne do vrecka športových nohavíc a chráni pokožku pred slnkom. Spray Dry Dry SUN CARE má ochranu s indexom 30, čo znamená, že neutralizuje 97% škodlivých lúčov - blokuje UV žiarenie UVA a UVB, ktoré prenikajú aj cez oblaky.

PRACIE RUKY

Ale tento nástroj - favorit každej kozmetiky! Suchý suchý NO BACTERIA antibakteriálny sprej na ruky je ideálny pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl: jednoducho udržiavajte hladkú fľašu s objemom 20 ml v rukách aj za extrémnych okolností. Stačí, aby ste na dlani niekoľkokrát sprejovali suché NO BACTERIA, aby ste sa zbavili pocitu špinavých rúk a zničili baktérie. Výťažok z aloe vera, ktorý zabíja baktérie, huby a vírusy, pomáha udržiavať čisté ruky, vitamín B5 posilňuje epidermis a biopolyméry vytvárajú nepatrný ochranný film na povrchu dlane. Kvapalina rýchlo vstrebáva a nezanecháva lepivú vrstvu. Antibakteriálna látka je vhodná pre všetky typy pokožky a nespôsobuje alergie. Mimochodom, Dry Dry NO BACTERIA je tiež možné dezinfikovať na obrazovkách monitorov a chytrých telefónov, na ktorých sú koncentrované viac baktérií ako na palmách, takže je užitočné nielen v posilňovni, ale aj v každodennom živote.

PRE TELO

Sprcha - základná časť rituálu telesnej starostlivosti po cvičení. Ale pokožka vyžaduje nielen očistenie, ale aj hydratáciu, pretože pri intenzívnej fyzickej námahe silne stráca vlhkosť. Krém alebo pleťová voda príde na záchranu. Sú uvoľnené teraz a v pevnom formáte. Tiež pôsobia na pokožku ako klasické prostriedky: zvlhčujú, vyživujú, posilňujú. Tuhé kozmetické prípravky sú kvôli svojim zvláštnostiam bohaté na cenné rastlinné oleje: kokos, kakao, argan a jojobu. A prítomnosť esterov v kompozícii prispieva k prenikaniu prospešných zložiek do hlbších vrstiev kože.

Odporúčame vám, aby ste sa pozreli na tuhé telové krémy s tonizujúcim účinkom. Dávajú pokožke príjemný odtieň opálení, nechajú mierne lesk, krásne zdôrazňujú elastické, napnuté svaly. Pred aplikáciou zahrejte krém v dlani a potom ju spusťte cez kožu, čo umožní, aby sa oleje roztavili a hojivé zložky sa absorbovali.

SMILE NA MILION

Chcete posedieť po škole v útulnej fitness kaviarni a pred námi máte deň alebo večer? V takom prípade by bolo dobré mať zubnú pastu vo forme malých tabliet v kozmetickom vrecku. Jeden bude stačiť na osvieženie ústnej dutiny. Tuhé pasty sa vyrábajú na báze bezvodého fosforečnanu vápenatého a kaolínu, ktoré obohacujú esenciálnymi olejmi z mäty, citrusov, santalového dreva. Korenie v zložení cestovín, ako je škorica, korenie, vanilka - perfektne osviežte dych. Tableta sa má žuvať na tvorbu peny a potom si zuby zuby zvyčajne a opláchnite ústa. Musím povedať, že pasta si zachováva zrnitú štruktúru aj po brúsení, čo znamená, že máte tiež garantovaný účinok ľahkého bielenia.