Ako osláviť inštruktorov nového roku "live!"

V ruskom vnútrozemí alebo na tropickom ostrove? Doma alebo v reštaurácii? S rodinou alebo priateľmi? Na párty alebo v meditácii? Inštruktori "žiť!" Povedali, ako budú osláviť Nový rok.

Inna Vidgof so svojím manželom a dcérou Ulyanou, ktorá je len rok a sedem mesiacov, pôjde do prázdninového domova v regióne Vladimir na brehu rieky Kirzhach na novoročné sviatky. "Už sme tam boli v lete," hovorí Inna. "Teraz chceme opäť dýchať čerstvý vzduch z borovicového lesa." Okrem toho je tu celá ponuka aktívnej zábavy pre celú rodinu: ísť na lyžovanie a korčuľovanie a len si prechádzate a oddýchnite si. "

Varvara Lyubimová odišla do Thajska vopred - prechádzala cez to niekoľko týždňov, farebne popisovala jej dobrodružstvo na Facebooku. Varya praktizuje jogu na pobreží, prechádza mopedom na thajských ostrovoch a hľadá vodopády a jazerá, jesť ovocie, piť kokosové mlieko a obdivuje miestne kaderníctvo. A bližšie k Nového roka, plánuje ísť na Bali, aby našla zaujímavé miesto na meditáciu a pranayámu na Silvestra.

Tatyana Lisitskaya bude stráviť dovolenku so svojou dcérou v Španielsku. Pri sledovaní katalánskej tradície sa celá rodina zhromaždí okolo stola na vianočný sviatok, ktorého hlavnou jedálňou bude escudelová polievka z mäsa, klobásy a zeleniny, pečená kačica a turon - dezert podobný nugátu s orechmi a čokoládou. A na Silvestra budú pozvať svojich priateľov alebo navštíviť alebo chodiť sami.

Zoznámte sa s Novým rokom vo fitness turné v Nemecku bol šťastný Marina Korpan s rodinou a Alena Mordovina, Skupina Marinine Oxidised Tour bude cestovať do Hattenheimu na Rýne. Marina Korpan snívala o stretnutí s Novým rokom v Európe už mnoho rokov a teraz, keď jej dcéra Milana je už tri roky, sa nakoniec rozhodla splniť svoj sen. A milovníci čakry jogy pôjdu do Bavorska s Alenou Mordovinou. Alenina priatelka, ktorá študuje v Mníchove, jej povedala o úžasnom pokoji a pokoji, ktoré nájde na týchto miestach, a Alena už dlho bude kontrolovať to pre seba. A Nový rok je čas na splnenie želania!

Doma s rodinami bude tento nový rok stretnúť s osemmesačnou Alenou Svetlana Litvinovárovnako Alexander Mironenko, Julia Zaichenkova a Leonid Zaitsev, Julia už vyberá nezvyčajné recepty na novoročný stôl a Leonid sa chystá do lesa pre smrekové vetvy a skladovanie petardov. A tiež si vyberá nové tajné miesta v dome, telocvični a na stanici, aby skryla darčeky, ktoré tradične hľadajú Zaitsevs na Silvestra na špeciálnych trasách s náznakmi.

A tu, napríklad, Stanislav Rogachev, Ravi Kumar Dovluru a Julia Shelkovina zatiaľ nerozhodli, ako a kde sa stretnú v nasledujúcom roku. Takže zdieľajte nápady! Aké sú vaše plány?