Pite rybí olej!

Akonáhle človek začne hrať šport, okamžite sa pýta na otázku: ako, čo a koľko je. Mám svoj recept, upravený na posledný gram, vdychovať a vydychovať.

Ľudia sa ma často pýtajú, či počas cvičenia stojí viac ako trikrát denne. Samozrejme, každý prípad je individuálny. Koniec koncov, veľa praxe. A spotreba energie, štýl a technické vlastnosti každého typu zamestnania sú veľmi odlišné od seba. Vezmite napríklad. Táto prax nevyžaduje veľké výdavky na energiu, takže sotva stojí za to hovoriť o akejkoľvek dodatočnej výžive. Ak sa však zlepší chuť do jedla, môžete zvýšiť množstvo jedla.

Ak cvičite aktívne (intenzívne cvičenia, meniace sa pozície, úrovne, úsilie), potom procesy v tele sú intenzívnejšie, strávia slušné množstvo bielkovín, sacharidov, tukov, vitamínov a minerálov. Nesprávna strava v tomto prípade môže ovplyvniť vitalitu, silu, prínos pre zdravie a atletický výkon vo všeobecnosti. A v priebehu času, a nie vôbec, aby lepšie ovplyvniť zdravie.

Takže, čo a prečo musíme jesť? Tu máte krátky vzdelávací program.

So zvýšeným zaťažením vyžaduje telo veľké množstvo energie, ktorého prítomnosť je primárne zabezpečená uhľohydrátmi. Ich nedostatok vedie k nízkym hladinám glukózy v krvi, čo môže spôsobiť závrat a nevoľnosť. Bielkovina je hlavnou zložkou buniek nášho tela a keďže proces rozpadu proteínov sa vyskytuje nepretržite, je potrebné, aby sa zásoby naplnili včas. V detstve a dospievaní má nedostatok proteínových potravín vplyv na správny fyzický vývoj. Takže odporúčam jesť potraviny, ktoré obsahujú leví podiel tejto vitálnej látky: mäso, vajcia, mlieko, ryža, zrná, fazuľa. Je tiež potrebné doplniť tuky a vitamíny. V mierke sú potrebné tuky pre normálne fungovanie tela. Ale kľúčové slovo tu je "mierne".

Dovoľte mi, aby som vám pripomenul, že diéta každej osoby závisí od jej životného štýlu. Veľmi som experimentoval s jedlom, vybral som pre mňa vhodnú stravu a vitamíny. A našiel som svoj recept. Možno vám to bude vyhovovať. S dostatočným aktívnym tréningom, vysokou pohyblivosťou a intenzitou trvám dva až tri týždne, ako užívať rybí olej a vápnik: s aktívnym aeróbnym cvičením sa vylučuje vápnik a rybí olej ho zabraňuje. V dôsledku toho príjem vápnika doplňuje svoje zásoby v tele.

A aké sú tajomstvá a tradície správnej výživy, ktoré máte?