Zoznamka na internete: 3 skutočné príbehy so šťastným koncom

Prečo nielen počuť o datovaní na internete! Niekto si myslí, že je to jediný spôsob, ako konečne zabezpečiť osobný život, niekto ich považuje za strávenie času. Bez tvrdenia o konečnej pravde, rozhodli sme sa povedať tri príbehy skutočných hrdinov, ktorí sa v sieti podarili nájsť svoju lásku. Možno, že ich skúsenosti sú užitočné pre vás.

Príbeh # 1: Natalia N., finančný analytik.

Prešiel som životom smeje sa, stretol som sa a rozlúčil som sa, dúfam, že jedného dňa Santa Claus prinesie dobrého manžela. Až do jedného dňa som sa otočil na 35 rokov. Pozrel som sa okolo: priateľmi, kariérou, peršou mačkou a ... žiadnym mužom na obzore, pripravený mi nazvať svoj vlastný pred Bohom a ľuďmi. Keď som bola racionálna žena, vedel som, že časová lehota bola vo všeobecnosti vyčerpaná. A ak sa stále chcem stať manželkou a matkou, potrebujem sa okamžite vziať. To je práve pre koho? Po zvážení všetkých možných možností stretnutia s dôstojným kandidátom som sa rozhodol pre zoznamovacie stránky. Aspoň pre ľudí, ktorí tam chodia, spoločným cieľom je zabezpečiť osobný život.

Nemal som žiadne transcendentálne požiadavky pre budúcich voličov. Hľadal som normálneho sexuálne vyspelého človeka, vzdelaného, ​​bez materiálnych problémov, ktorý chcel nájsť domov a rodinu. Musím povedať, že som takmer neveril v úspech podniku. Bola to skôr gesto zúfalstva, posledná šanca na skok do odchádzajúceho vlaku. Skutočnosť, že môj pokus nájsť lásku s pomocou internetu bol úspešný, priznávam sa, zdá sa mi, že je to niečo neuveriteľné. Aj keď tu nie je žiadne čaro, samozrejme, nie. Bonajlepším zázrakom by bolo stretnutie s osudom zastávky trolejbusu alebo cestou do pekárne ... Cyril som nenašiel hneď - dlho očakávané stretnutie sa uskutočnilo len šesť mesiacov neskôr. Nemal som žiadne skúsenosti s komunikáciou na takýchto stránkach, urobil som mnoho chýb, ktoré mi stáli čas aj duševnú silu. Ale teraz, so znalosťou prípadu, môžem poradiť.

Tipy pre tých, ktorí chcú nasledovať môj príklad.

* Vezmite iniciatívu! Nečakajte, kým vás nenájdu, pozrite sa na seba. Keď vezmete veci do vlastných rúk, máte možnosť vybrať si, kto potrebujete, a nebudete spokojní len s tými žiadateľmi, ktorí sa vám páčili. Nebuďte leniví na pravidelné prezeranie profilov a neváhajte písať najprv mužom. Nie je s tým nič zlého. Dokonca aj vtedy, ak polovica z vás neodpovedá, tak čo? Zakážte emócie a pokračujte vo vyhľadávaní. Pre mňa sa napríklad situácia zmenila k lepšiemu v momente, keď som prestala čakať na zložené ruky a začala som aktívnu činnosť.

* Buďte pripravení. Vopred porozumieť nadmernej hmotnosti, veľkosti hrudníka, vrások na tvári, farby vlasov, rovnako ako šatníka. Človek, ktorý vás má rád, nebude čakať, kým nevyčistíte a rozhodnete sa ho konečne stretnúť. Pamätám si, že mi chýbalo niekoľko užitočných šancí jednoducho preto, že som unavený z neúspešných vyhľadávaní, dovolil som sa oddýchnuť a stratiť tvar. Keď som naraz dostal tri lákavé ponuky naraz, musel som naliehavo "ísť na dovolenku". Nikto ma čakal čakať.

* Post "čestné" fotky. Mám na mysli tie, v ktorých ste najviac podobní sebe nažive. Samozrejme, že dobrý fotograf urobí pre vás obrazy hodné krytu Vogue, ale budete musieť stretnúť s potenciálnym vyvoleným s vami - tak ako ste naozaj. A čo mu ukážeš? Jediný úžasný pohľad? Prečítajte si na stránkach profilov mužov. Každá sekundu apeluje na ženskú myseľ a prosí nás, aby sme "viazali" s photoshopom.

Príbeh č. 2: Anastasia R., obchodník

Stretol som sa s mojím budúcim vybraným v jednej z najpopulárnejších sociálnych sietí. Výhoda tohto druhu zdrojov poskytuje na to dostatok príležitostí. Treba poznamenať, že v tom momente nebol aktívne vyhľadávaný, ale bolo by pekné nechať sa v mojom živote zaujímavým a slušným mužom. Náš známy s Andreou začal vo všeobecnosti triviálne. Pripomenul som jeho vyhlásenie v kŕmení pre noviny, nie som ľahostajný k téme. Andrei odpovedal, nasledovala korešpondencia, ktorá sa veľmi rýchlo rozvinula do blízkej komunikácie. Pripúšťam, že v tomto štádiu som nového partnera nepovažoval za potenciálneho milenca. Andrew priťahoval ako zmysluplný, hlboký, blízky mne v duchovnom človeku. Po niekoľkých mesiacoch chatovania online sme sa nakoniec chceli navzájom pozrieť, pozrieť sa na seba a porozprávať sa nad šálkou kávy. Keď sa stretnutie uskutočnilo, zrazu som si uvedomil, že Andrej sa pre mňa môže stať niekým iným, a nielen priateľom a partnerom. Naše pocity, ako sa ukázalo veľmi skoro, boli vzájomné. To bolo takým zázračným spôsobom, že sa naše virtuálne priateľstvo stalo skutočnou láskou.

Tipy pre tých, ktorí chcú nasledovať môj príklad

* Aktívne používať sociálne siete. Ak aktívne vyhľadávate, môžu vám rôzne služby Facebook, Instagram a Twitter slúžiť dobre. Podľa môjho názoru majú sociálne siete v tomto ohľade aj určité výhody oproti rovnakým dátumovým miestam. V sociálnej sieti sa cítite viac voľne, v pohode, pretože komunikácia vyzerá ako komunikácia a nie túžba začať určite vzťah. Navyše, tento druh zdrojov vám poskytuje oveľa objektívnejšie informácie o "objekte": čo robí, má, svoj okruh kontaktov, dokonca aj politické a náboženské názory, ak je pre vás dôležité. Komunikácia s osobou v sociálnej sieti vám umožní získať úplnejší obraz o tom, kto naozaj je. Zatiaľ čo informácie na osobnej stránke datovania sú vždy vlastnou prezentáciou, túžbou podať sa najlepším možným spôsobom.

* Vytvorte úzky kontakt. Keď sa chcete stretnúť s mužom, ktorý sa vám páči v sociálnej sieti, spojte s ním aktívnu komunikáciu. Nepoužívajte jednoducho príspevky a fotografie s nádejou, že vás nakoniec spozoruje. Komentár k jeho vyhláseniam, položenie otázok, výzva na diskusiu. Najprv sa zaujíma potenciálny satelit ako osoba, zaujímavý sprostredkovateľ. Potom, čo ste si v sieti vytvorili priateľov, môžete voľne preniesť vzťah do skutočnej roviny. Pozvite svojho partnera napríklad na obidve zaujímavé udalosti. Bude to úplne prirodzené, pretože ste s ním priatelia.