Letný detox / 1 týždeň. Krása / Čistenie

náš detoxikačný program bez náležitej starostlivosti. Pre úspech podniku je rovnako dôležitá ako mimoriadna čistiacej ponuky a čistenie kriya, Chcete vedieť, prečo a ako začať liečbu detoxikáciou? Vysvetľujem spolu s kozmetológmi!

Nielen obličky a pečeň sú zodpovedné za očistenie tela. Až 35% všetkých toxínov odstraňuje pokožka. A ak vám s ňou pomôžete, po ukončení kurzu domácich kúpeľných procedúr, detoxikácia bude účinnejšia.

Len nenechajte sa znepokojovať, ak po spustení programu spozorujete na začiatku vyrážku na koži. "Je to úplne normálne," varuje Olga Panteleeva, kúpeľný špecialista, vedúci oddelenia vzdelávania v SpaRitual. - Pimples sú dočasný jav. Všetko prebehne v priemere za 5-8 dní, stačí len vydržať. "

"Faktom je, že počas detoxu sa zvyšuje zaťaženie všetkých orgánov eliminujúcich toxíny," vysvetľuje Zhanna Mironova, kozmetológ. - Je to nezvyčajné, aby sa pokožka vyrovnala s týmto množstvom práce. Ale ona sa rýchlo prispôsobí a škodlivé látky začínajú bez problémov. "

Prvý týždeň detoxikačného programu // Krása

Každý kozmetický program začína čistením pokožky. Či už je to jednoduchý ranný rituál osobnej starostlivosti alebo komplexný chod salónových procedúr. Náš štvortýždňový detox nie je výnimkou. Prvý týždeň sa zameriame na to, ako dobre čistiť pokožku.

Opatrne odstráňte hornú vrstvu odumretých buniek, aby ste uľahčili odstránenie toxínov. To nám pomôže kroviť. Sú tiež dobré, pretože sa aplikujú masážou, čo znamená, že v dôsledku toho zvyšujú krvný obeh a aktivujú metabolické procesy.

Ak ste už predtým urobili telesný peeling príležitostne, teraz začať denne čistiť pleťodporúčajú kozmetikov. Je citlivá a citlivá? Jednoducho aplikujte nástroj bez tlaku - skôr nehýbejte a žehlite. Suché? Uistite sa, že potom veľkoryso vyživujete pokožku, a nie s telovým mliekom, ale s hrubšou smotanou alebo olejom.

"Nezabudnite, že koža musí nielen drhnúť, ale aj aktívne hydratovať, - zdôrazňuje Irina Solomatina, tréner značky Comfort Zone. "Potom v ďalších štádiách programu detoxikácie bude lepšie absorbovať účinné látky potrebné na čistenie."

«Najužitočnejšia detoxikačná kefka - soľ- akcie Olga Panteleeva. - Nie je to len dobre leštiť pokožku, ale tiež pomáha odstrániť toxíny rýchlejšie, znižuje nadýchanie, pretože soľ má schopnosť čerpať vodu.

Takéto kroviny môžete pripraviť doma. To zvýši účinok detoxikačného programu a urobí pokožku hodvábnou. "

Soľný čistiaci prostriedok s práškom Fucus

Zmiešajte veľkú nerafinovanú morskú soľ s olivovým olejom v pomere približne 1: 1. Pridajte 1 čajovú lyžičku s hromadou fukusového prášku (predáva sa v lekárni). Vezmite si horúcu sprchu, aby ste zohriali vaše telo, potom zmes potrihnite a okamžite opláchnite.

bonus: Fucus obsahuje látku fukoidan, ktorá pomáha eliminovať toxíny.

Soľný kefák s červeným korením

Zmiešajte 3 polievkové lyžice morskej soli, pol pohára olivového oleja a čajovú lyžičku mletého červeného korenia. Maste svoje telo a opláchnite studenou vodou.

bonus: červená paprika zahrieva a zvyšuje krvný obeh, zlepšuje metabolizmus.

Alternatívne tieto dva kroviny s tými, ktorí sú zvyknutí na neustále používanie. Tiež s nasledujúcou ryžou: veľmi jemne čistí a dobre sa hodí na citlivú pokožku.

Rýžová kefka

Nalejte ryžu v mlynčeku na kávu a naneste do stavu veľmi malých granúl. Zmiešajte jednu hrst s každým sprchovým olejom a masírujte celé telo.

Teraz viete, ako správne očistiť pokožku a pripraviť ju na ďalšie štádiá programu detoxikácie. Budúci týždeň spolu s kozmetičkami vám poviem o najefektívnejších detoxikáciách, ktoré môžete urobiť doma.

Všetky detoxikačný program je tu!