Fitness doma: cvičenie pre ruky (FOTOGRAFIE)

Triceps je problémová oblasť pre mnohé ženy. Tu sa často nahromadia tukové nánosy. Zozbieral som najefektívnejšie cvičenia pre ruky, čo pomôže dosiahnuť krásny svalový úľ doma.

Reliéfne ruky sú sen nielen pre všetkých mužov, ale aj pre mnohé ženy. V oblasti tricepsu sa hromadí veľké množstvo tuku a ramená (a to tzv. Horné rameno k lakťu) sa dostávajú do chrumkavého vzhľadu. Ale v tomto prípade by ste sa nemali vzdať: špeciálne cviky pre ruky pomáhajú napraviť situáciu.

Takže, že nemáte pochybnosti, že sa nielen ľudia môžu pochváliť reliéfnymi rukami, pozvali som, aby som ukázala cvičenia pre ruky Iriny Venskej - osobného trénera, fitnes modelu, tanečníka a debutanta majstrovstiev moskevskej kulturistiky a fitnes, v ktorej som sa tiež zúčastnil. Teraz môže Irina urobiť náročnejšie cvičenia pre ruky, ale začala práve s tými, ktoré vám ponúkame.

Objasníme našu úlohu. Okrem posilnenia svalov musíme "vysušiť" oblasť tricepsu - a potom bude vidieť reliéf. Cvičenie pre ruky vstupnej úrovne znamená dlhé zaťaženie s opakovanými opakovaniami - 25 - 30 krát. Hmotnosť činkov, fľaše alebo úroveň odolnosti pásky expandéra musí byť taká, aby ste mohli vykonať tento počet opakovaní.

Tento režim pomáha nielen posilňovať svaly, ale aj spaľovať telesný tuk. Práca s hmotnosťou, ktorú môžete vyzdvihnúť len 10-15 krát za prístup je výbušná záťaž, ktorá v počiatočnom štádiu bude menej efektívna. Vyberte si expandér so slabým odporom alebo voľné hmotnosti na pol kilogram - ak máte fitness doma, môžu to byť fľaše s vodou alebo hrubé knihy - a cvičenie pre ruky v 25 až 30 opakovaniach. Keď si uvedomíte, že máte možnosť vykonať 35 opakovaní a necítite efekt, môžete zvýšiť hmotnosť.

Ručné cvičenia: Úroveň začiatočníkov

1. Rozšírenie ramena v svahu

zóna: triceps.

Postup: postavte sa rovno, položte nohy do ramien, trochu sa ohnite kolená a posuňte panvu smerom dozadu a sklopte telo mierne dopredu. Držte si chrbát rovno. Ohnite si ruky a zdvihnite ich späť, silne presuňte lopatky a upevnite polohu lakťov. Zrovnávajte ruky s bremenom alebo expandérom. Uistite sa, že lokty sa nehýbajú a chrbát zostane na úrovni. Po 25-30 opakovaniach zaistite ruky v hornej polohe na 15-20 sekúnd.

Pozrite si video: Super efektívne cvičenie zamerané na štíhle ruky a vypracované ramená (August 2019).