"Ghetto-Basket" v Moskve

"Ghetto-Basket" začína v Moskve - projekt Street Basketball Association, ktorého cieľom je zjednotiť každého, kto miluje streetball.

Streetball Cradle - Harlem. Najbohatší štvrť v New Yorku je rodiskom mnohých známych rapperov a basketbalistov. V Moskve nie je žiadne ghetto, ale objavil sa "ghetto-basket" - projekt, pod záštitou ktorého sa budú konať všetky letné turnaje a majstrovstvá v domácom basketbalu v roku 2010 všade v meste.

"Sneženie", "Babka4Life", "Abubakra", "Trpaslíci", "Pre zábavu", "Males" - nie, to nie sú nové piesne Disco Accident, ale názvy moskovských streetballových tímov (sú ich stovky, , Hlavné rozdiely basketbalu od profesionála: hra sa hrá v jednom košíku, v tíme sú len tri ľudia, môžete trénovať všade tam, kde je basketbalová doska s krúžkom.

"Vyzývame správne krúžky" anti-vandalom, "vysvetľuje PR manažér ruskej basketbalovej asociácie Street Varvara Glushchenko. "Musia byť pevne privarené k stĺpom a odolávať hmotnosti do 100 kg, pretože športovci môžu dlho visieť a držať prsteň."

Najbližšie majstrovstvá sa budú konať 6. mája na nádvorí RGUFK. Žiadosti predložili 96 tímov. Víťazi budú mať možnosť zúčastniť sa na kvalifikačnom turnaji majstrovstiev Ruska na konci mája. Sledovanie basketbalových hráčov na ulici nie je menej zaujímavé ako účasť na súťažiach. Streetball je veľmi zábavný šport. Športovcom je dovolené veľa z toho, čo je bežné. Napríklad hrajte so silnou hudbou.

"Streetballs" - takzvané turnaje sami - vo všeobecnosti pripomínajú strany. A kto sa o nich zaujíma - diváci alebo hráči - ďalšia otázka. Tohtoročné súťaže na streetball sľubujú, že sa budú konať všade: projekt "Ghetto-Basket" hromadí všetkých tých, ktorí chcú hrať, ale ešte nevie, s kým a kde. Už beží, čo je sociálna sieť pre každého, kto miluje basketbal na záhrade.

ČO: Majstrovstvá otvorenej basketbalovej koľajnice Východného správneho obvodu Moskvy

KDE: Lilac Boulevard, 4a (územie RSUFK, v blízkosti športového a zábavného komplexu)

Kedy: 6. máj, 15:00

Pozrite si video: KDA - POPSTARS ft Madison Beer, GI-DLE, Jaira Burns. Official Music Video - League of Legends (Február 2020).