7 znamená, že je načase zmeniť telocvičňu

Prestávka s neprofesionálnym kozmetikom, kaderníkom alebo masážnym terapeutom? Jednoduché! Pre nás je však veľmi ťažké rozlúčiť sa s rodinou a obľúbenou telocvičňou, aj keď nás to nesklame. Medzitým je kvalita posilňovne jedným z dôležitých faktorov, ktorými sa budete pravidelne zúčastňovať. Povedzme vám, v ktorom prípade by ste mali zmeniť fitness klub.

Zlomené simulátory nie sú opravené

Predstavte si, že prenájom bytu s rozbitým sporákom, práčkou alebo sprchou, ktorú nikto nemôže opraviť. S najväčšou pravdepodobnosťou nebudete tolerovať takéto podmienky a buď zmeniť prenajímateľa, alebo ho nútiť k vyriešeniu týchto problémov. To isté platí aj pre telocvičňu. Ak zistíte, že rozbitý bežiaci pás alebo cvičebný bicykel nebola opravená niekoľko týždňov, potom s najväčšou pravdepodobnosťou nebude mať fitness klub peniaze na to. Manažment centra sa jednoducho nestará o pohodlie svojich zákazníkov.

Strávite viac ako pol hodiny na ceste do telocvične.

Súhlasíte s tým, že je ťažké udržať si motiváciu na pravidelné tréningy, ak sa výlet do posilňovne a späť dostane za pol dňa. V ideálnom prípade by telocvičňa mala byť umiestnená do 15 až 30 minút chôdze od domu alebo práce. V tomto prípade vám bude oveľa jednoduchšie vyjsť z domu, aj keď je vonku tmavá, studená alebo daždivá.

Plánovanie skupín vám nevyhovuje

Všimli ste si, že nikdy nemáte čas na skupiny, ktoré vás zaujímajú? Dobré fitness kluby tvoria harmonogram, aby zákazníci kedykoľvek mohli nájsť niečo zaujímavé pre seba. Ak po práci máte len čas rozťahovať sa a snívať o skoku na trampolínach, potom je čas premýšľať o nájdení rozmanitejších fitness služieb.

Kreditná karta vám stojí príliš veľa

Máte pôžičky na zaplatenie pompézneho fitness centra v centre mesta? Premýšľajte o tom, či stojí za to robiť také obety, keď je rozsah plný dostupných alternatív? Nakoniec, elastický zadok je možné získať v malom, jednoduchom cvičebnom prístroji vedľa domu. Okrem toho podľa fitness trénera Becky Chapel si môžete doma vybaviť mini-telocvičňu. Podľa odborníka stačí kúpiť si bežiaci pás a činky. Okrem toho existuje veľa voľných fitnes aplikácií, vďaka čomu je úžasné šetriť peniaze na osobnom trénerovi.

Izby v telocvični sú špinavé

Telocvičňa v zásade nie je najčistejšie miesto na svete. Existuje vždy veľa spotených ľudí, z ktorých niektorí nepovažujú za potrebné vymazať zariadenie za nimi. Okrem toho v telocvični existuje veľa miest, kde stačí udržiavať čistotu. Dávajte pozor na šatne, sprchy, toalety, bazény a posilňovňu. Ak je na týchto miestach veľa nečistôt a riskujete, že vyberiete nejaký druh infekcie, potom je rozumné hľadať čistejšie miesto.

Vo svojom klube agresívny marketing

Niektoré fitness kluby sú zamerané len na to, ako vyčerpať čo najviac peňazí od zákazníkov. Ak prídete do telocvične, máte pocit, že pre každý krok, ktorý vykonáte, alebo o ďalšiu otázku, tréner vám dá zaokrúhľovací účet, potom je čas premýšľať o zmene haly.

Atmosféra vo fitness centre nemusí trénovať

Tam, kde idete trénovať, musí určite existovať pozitívna atmosféra. Ak sa pravidelne stretnete s hrubosťou personálu recepcie, bezúhonnosťou trénerov, je nepravdepodobné, že budete pohodlne hrať šport. Podľa Beckyho kaplnka môže byť atmosféra vo fitness centre hodnotená počas 1-2 návštev.