Tréning s vyrovnávacou podložkou

Sny o lenivých ľuďoch - robiť jednoduché pohyby na vankúši, a tak zároveň, že tukový tuk a svaly posilnené - je celkom uskutočniteľné. Samozrejme, ak hovoríme o vyrovnávacej doske. A ak vyberiete správne ťahy!

Vo vzhľade je pomerne tenká a nie tak pružná ako Bosu. Zdá sa, že táto projektil nekomplikuje tréning veľa ... Ale vzhľad je klamný! Airex Balance-Pad Plus Elite Nielen, že prinesie rozmanitosť vo fitness triede, ale tiež pomôže, aby sa stal silnejší, zlepšiť rovnováhu a stabilitu tela.

"Počas tried na vyrovnávacej podložke sú stabilizujúce svaly dobre posilnené, čo je v bežnom tréningu slabo zainteresované," zdôrazňuje Anna Sevostyanova, odborná spoločnosť "FitnessDom". - Pri vykonávaní aj tých najjednoduchších pohybov na nej je potrebné zachovať rovnováhu a nútiť malé svaly k práci. Cvičením na Airex Balance-Pad Plus Elite môžete posilniť svalovo-kosterný systém. A zlepšovať držanie tela a rozvíjať flexibilitu. Počas takého tréningu sú zapojené všetky hlavné svalové skupiny, čo prispieva k vytvoreniu krásnej harmonickej postavy. "

Koordinácia pohybov sa tiež zlepší, pretože sú vycvičené receptory umiestnené vo svaloch, šľachy a väzy, ktoré sú zodpovedné za rovnováhu. Triedy na vyrovnávacej podložke sú dobré pre tých, ktorí chcú schudnúť. Koniec koncov, na ovládanie pohybov na nestabilnom povrchu je potrebné vynaložiť väčšie úsilie, a preto sa spaľuje viac kalórií.

Kto môže využiť výcvik Airex Balance-Pad Plus Elite s vyrovnávacou podložkou

Všetko. Zapojenie rovnováhy vankúš nie je tak ťažké. Začiatočník vo fitness bude tiež schopný ovládnuť cvičenia. "Hlavným princípom je začať s ľahkými pohybmi nízkej intenzity, aby sme pochopili podstatu tréningu na nestabilnom povrchu," hovorí Anna Sevostyanova. - Aby ste sa vyhli zraneniam, začnite cvičiť pomaly a bez náhlych pohybov. Pomocou balančného projektilu môžete diverzifikovať a zlepšiť účinnosť akéhokoľvek kardio a silového tréningu, jógy a Pilates. " Keďže zaťaženie kĺbov je počas tried na vyrovnávacej podložke minimálne, je zvlášť vhodné použiť pre tých, ktorí trpia ochoreniami pohybového aparátu.

Ako vytvoriť tréning

* Ak trénujete s vankúšom v rovnováhe, prax 2-3 krát týždenne, Ak kombinujete s inými typmi fitness - 1-2 krát týždenne, Vyváženie tréningu na tejto projektile sa môže striedať s výkonom a kardiúrou.

* Vykonajte každé cvičenie 10-15 krátrobiť 1-4 prístupy alebo cyklu v režime výcviku okruhov. Koľko presne - rozhodnúť, so zameraním na vašu úroveň zdatnosti. V ideálnom prípade by záťaž mala byť taká, že posledné tri opakovania v cvičení boli dané s ťažkosťami, ale bez porušenia techniky.