Krásy triky z obľúbených starých filmov, ktoré stojí za to vidieť na Nový rok

Mnohí budú súhlasiť s tým, že hollywoodske divy minulých rokov sú oveľa krajšie a pôsobivejšie ako väčšina moderné hviezdy, Zistil som, ktoré krásy triky by sa mali naučiť od herečiek z našich obľúbených starých filmov, ktoré sú tak pekné sledovať na Silvestra.

Väčšina trikov z posledných desaťročí herečky je v súlade s konceptom wellness. V skutočnosti, pri absencii Photoshopu, plastickej chirurgie a pokročilých programov proti starnutiu, boli na obrazovke k dispozícii predovšetkým prírodné a rozpočtové prostriedky babičiek. Nejde o zmenu tvaru nosa spôsobom Marilyn Monroe. Je to skôr výnimka. Ale prečo nie nahradiť telo mlieko s poľnohospodárskym olivovým olejom, ako je Sophia Loren, alebo sa naučiť používať studený krém, ako Maureen O'Hara?

1. Kto: Joan Crawford

Americká tichá filmová hviezda 30. rokov.

Film pre nový rok: Grand Hotel (1932). Neuveriteľne krásny obrázok v štýle art deco. Všetka akcia - láska, oddelenie, vražda - sa koná v hoteli Berlin Grand.

Wellness poradenstvo: V jeho pamäti "My Way of Life" (My Way of Life) Joan Crawford odporúča nasledovať držanie tela: skúste sedieť na tvrdých stoličkách a držať si chrbát rovno. Okrem toho píše, že všetky ženy by mali chodiť čo najviac a robiť jednoduché cvičenia počas domácich úloh: napríklad, squat a swing ich nohy, zatiaľ čo večera je varená na sporáku. A Crawford bol jedným z prvých, ktorý použil ekvivalent suchého šampónu: nanesie ovsené vločky a trochu sódy na pokožku hlavy a potom starostlivo vyčesal. Toto, mimochodom, pomáha veľa s miernym seborrhea.

2. Kto: Ava Gardner

"Najsexiálnejšie zviera na planéte", americká filmová hviezda 50. rokov

Film pre nový rok: "A vychádza slnko" (Slnko tiež stúpa), 1957. Drama založená na románe Hemingwaya rovnakého mena s peknou Tyrone Power v hlavnej mužskej úlohe. Kritici času našli film strašne nemorálny - o to zaujímavejšie je teraz ho pozerať.

Wellness tip: Ava Gardner opakovane zopakovala, že nemá talent - len úžasný vzhľad. Vďaka "tváre anjela a telo bohyne" sa Gardner stala najžiadanejšou ženou a vyhľadávanou herečkou svojej generácie. A pozorne ju sledovala. Ava vyrobila zvlhčujúce tvárové masky z medu, vajec a mlieka a niekoľkokrát týždenne tiež vyčistila pleť citrónovou. Slovo "peeling" potom, samozrejme, nebolo, ale účinok sa nemení. A denník Gardner urobila si müsli na raňajky: ovsené vločky, sušené ovocie, orechy a jahody.

3. Kto: Maureen O'Hara

Írska krása, slávna v Hollywoode v 40. rokoch

Film pre Nový rok: "Zázrak na 34. ulici" (Miracle on 34th Street), 1947. Vtipný film o vianočnom neporiadku: opilý prechodník sa stáva Santa Clausom, osamelí susedia sa navzájom zamilujú a spolu zdobia vianočný strom a nakoniec všetci obyvatelia mesta tradične spievajú a tancujú.

wellness-rada: Červenovlasá diva Maureen O'Hara bola hrdá na svoju "keltskú krásu" a podporovala ju všetkými spôsobmi. Aby si udržala hladkú bielu kožu, vždy používala studený krém (zimný zvlhčovač) a v lete nosila klobúk s okrajom a nebol opaľovaný na slnku, Všetci musíme využiť túto radu! Maureen navyše vyrobila otruby, výživnú smotanu a rastlinný olej na noc. A aby jej kaderky nie sú nafúknuté, vždy jej vlasy prirodzene sušili.

4. Kto: Elizabeth Taylor

Kráľovná hollywoodskych šesťdesiatych rokov

Film pre nový rok: Modrý vták, 1976 Sovietsko-americká maľba založená na hre rovnakého mena od Meterlink. Mimochodom, Ava Gardner hrala podpornú úlohu v tejto úžasnej rozprávke a film bol natočený úplne v ZSSR.

Wellness tip: Tajomstvo krásy Liz Taylor je jedným z najpopulárnejších dopytov na Google. Mnohé z nich sú naozaj cenné. Taylor denne urobil vlastnú masáž tváre, dôkladne umyla make-up, zvlhčila pokožku a pozornosť nikdy nepoužila parfum. Verila, že parfum je škodlivý pre zdravie - teraz vieme isté, že to je čiastočne pravda. Okrem toho Liz vždy nasledovala ľahkú diétu: veľa bielkovín a zeleniny. A starostlivo sa staral o oblasť dekoltu - vyrobili bylinné kompresie a push-up, aby prsia nestratili svoj tvar.

5. Kto: Sophia Loren

Slávna talianska diva 60. rokov

Film pre nový rok: "Raz za čas ... Popoluška v taliančine" (C'era una volta), 1967. Romantický príbeh extravagantného neapolského sedliaka (také role ako Lauren boli vždy vynikajúce), ktorý získal srdce španielskeho princa - to bol Omar Sharif.

Wellness tip: Sophie opakovane priznala svoju lásku k cestovinám a chlebom, v skutočnosti vždy nasledovala stredomorskú stravu: veľa rýb, čerstvej zeleniny a dobrého vína. A už od útlého veku, namiesto krému na telo použil olivový olej prvého lisovaného za studena. Hlboko hydratuje pokožku a zabraňuje strihaniu. Lauren radí piť 2 litre minerálnej vody denne a na zdravé vlasy vezme lyžicu pivovarských kvasníc. Nepoužíva krémy na kožu okolo očí, preferuje zmes prírodného jogurtu a tekutého vitamínu E. Uvažuje o suchom vzduchu ako hlavný nepriateľ krásy, a preto odporúča, aby si každý kúpil hydratačný prostriedok alebo udržal doma toľko izbových rastlín, ako je to len možné.