Znížiť hmotnosť pre nový rok: najlepšie cvičenie pre domácnosť

O trochu viac ako dva týždne zostalo pred hlavnou slávnostnou nocou v decembri. Znižovať váhu na Nový rok v troch veľkostiach, tentoraz to samozrejme nestačí. Ale s cieľom mierne znížiť objem bokov a brucha, posilnenie svalov rúk a nôh - stačí. Spomínam si na najefektívnejšie tréningy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš cieľ.

Znížiť váhu na Nový rok: ako trénovať

Kľúč k úspechu - pravidelné hodiny. Ale nie denne: takže telo nebude mať čas na zotavenie svalov. Najlepšou možnosťou je študovať každý druhý deň. Ak si prajete, môžete alternatívne cvičenie s krátkym stretnutím alebo akúkoľvek relaxačnú jogu.

Znížiť hmotnosť pre nový rok: tanečná lekcia

Povolania indických tancov pomáhajú účinne schudnúť, pretože sú veľmi náročné na energiu a zapájajú hlavné svalové skupiny do práce (vrátane práce na bruchu, čo je pre mnohých problematické). Viac informácií o tomto smere nájdete tu.

Znížiť hmotnosť v novom roku: Interval jogy triedy

Táto sekvencia, hoci je založená na jogových asánoch, je vo všeobecnosti veľmi podobná tréningu na tréningové intervaly. Venuje sa veľkej pozornosti dýchaniu, niektoré pohyby sa vykonávajú pri držaní dychu - to urýchľuje proces spaľovania tukov. Podrobný popis lekcie nájdete tu.