Yurov Maxim

Inštruktorka programu "Tanec pre deti" na kanáli "LIVE!" O minulých obdobiach, tanečnice s bohatou kreatívnou biografiou a silnou obchodnou žilou. Z dôvodu otvorenia tanečných štúdií Maxim, vystúpení s popovými hviezdami a teraz - prvou autorskou televíznou show.

Yurov tancuje od jeho desiatich rokov. Mama čoskoro spozorovala v synovi túžbu po kráse a nahráva ho na tanec v jedinom štúdiu v Balákove. Aby sa točil v valčík s partnerom, malý Maxim nebol veľmi žiadúci. Čím je príjemnejšia správa, že v štúdiu sú okrem iného aj lekcie hip-hop. Je pravda, že to je hip-hop, Max mal nejasný nápad. "Keď som začal, v televízii bol uvedený iba Michael Jackson," spomína Maxim. "Ale z nejakého dôvodu to bol ten, ktorý ma nikdy nedal silnými emóciami."

V roku 1999 prišiel Yurov dobyť Moskvu. Spočiatku pôsobil v nočnom klube Lexx (v štýle karikatúry "Tajomstvo tretej planéty" na Taganke bolo také zvláštne miesto, potom bol na tanečníkoch spevák Nikita Oleg Gazmanov a skupina "Hostia z budúcnosti". Neskôr spolu so svojím priateľom Borisom Temkinom otvorili svoje vlastné štúdio (teraz je to známa tanečná škola) a založili vlastnú tanečnú skupinu Foxs (predovšetkým v nočnom klube prvý, mávali falošné chvosty).

"Moderný tanečník by mal byť schopný urobiť všetko," hovorí Maxim Yurov. - Tancovanie tance je nevyhnutné. Akrobacia - nevyhnutne. Ešte lepšie, ak existuje choreografická základňa. Raz som nedokončil štúdium na College of Culture na choreografii a je mi to veľmi ľúto. "

"Tanec pre deti", samozrejme, nie je choreografia alebo break dance v najčistejšej forme. Predpísaním učebných osnov sa Max zameral najmä na mladistvých, ktorí už poznali pojem "hip-hop". Ale keď boli prví zrovnávači privedení k fotografovaniu, bolo jasné, že program musel byť zmenený. "Čo je dôležité pre deti? - myslí si učiteľ. "Byť schopný improvizovať a nielen vykonávať učené pohyby." V dôsledku toho sa "tancovanie pre deti" ukázalo ako zábava nielen s vyučovacími hodinami, ale so stranami, na ktorých môže každé dieťa počas hrania zlepšovať držanie tela a rozvíjať pocit rytmu.

Programové vydania s účasťou Maxima budú čoskoro k dispozícii v archíve televízneho klubu.

Video lekcie "Tanec pre deti" s Maximom Yurovom nájdete vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".

Pozrite si video: Dmitry Vasev vs Maxim Yurov (Január 2020).