Ako sa zdvihnúť z gauča

Pred zapísaním môjho prvého príspevku som dlho premýšľal, kde začať. A potom som si uvedomil, že je to tá správna téma: kde začať ... robiť fitness?

Veľmi často sa vo fitness kluboch musí pozerať na ten istý obrázok. Ľudia sa zastavia pri hale, kde prebieha lekcia, pozerajú sa na to, čo sa na chvíľu deje, a potom odídu a často sa vzdychajú. Viem, čo si myslia: "Nemôžem to urobiť, to nie je pre mňa ..." Zdá sa mi, že sa podobná situácia stáva aj s tými, ktorí nechodia do klubu. Muž sedí doma, zapne televízor, narazí na kanál "LIVE!" , zvedavá myšlienka sa do mojej hlavy zavrhuje: "No, je to všetko v televízii ... nemôžem to urobiť, nie je to pre mňa ..."

A v prvom, av druhom a vo všetkých ostatných prípadoch vždy chcem povedať iba jednu vec: moji priatelia, zo smeru KAŽDÝ VŽDY VŽDY VYHĽADÁ. Kým sa sám nepokúsite robiť to, o čom sníte, sny zostanú sny. V praxi pracujú vo fitness kluboch veľa príkladov.

Napríklad osoba nikdy nepracovala, pretože si myslela, že je nuda a zbytočné. Po jednej alebo dvoch náhodných cvičeniach začína cítiť svoje telo trochu inak než zvyčajne. Takéto pocity sa mu páčilo toľko, že teraz nenechajte si ujsť ani jednu lekciu a doma dokonca kúpil koberec, tehly a jogový pás.

Alebo dievča, ktoré sa nikdy nezúčastnilo na tanečných lekciách a pretože si myslela: "To je ťažké, je to pre pokročilých a tí, ktorí to robia, pravdepodobne strávili polovicu svojho života v tanečných štúdiách." Raz, keď prekonala svoje rozpaky, vstúpila do sály, stúpa na druhej línii a po tom, čo inštruktor zapne hudbu, sa začne pohybovať. Na konci triedy sa už usmieva a veľmi dôverne robí všetky potrebné pohyby a pohyby. Potom sa pokúša chodiť na hodiny pravidelne a rozpráva ich všetkým svojim priateľom.

Príklady môžu byť dané nekonečne, ale všetky obsahujú hlavnú myšlienku. Len to, že ste niečo osobne vyskúšali, keď ste to skúsili pre seba, budete si môcť vybrať: študovať alebo neštudovať, byť lepší alebo zostať ako ostatní. Na druhej strane my, tvoji tréneri, rešpektujeme vašu voľbu, nech už je to čokoľvek. Ale vždy v našich hĺbkach dúfame na nové stretnutie.

Vitajte vo svete fitness! A dobré školenie pre vás!

Užitočné odkazy:

Fitbo videá s Alexey Vasilenko vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".