Nový rok: kam chodiť s deťmi na dovolenke v Moskve

Pred dlho očakávanými novoročnými sviatkami. Kam ísť s deťmi na dovolenke tráviť čas naozaj zábavné a svetlé? Pre všetky vkusy sme urobili výber najzaujímavejších udalostí. Sledujte a vyberte si.

Stráviť dovolenku zábavou: vianočné stromčeky, predstavenia a predstavenia

V detskej zábave v Moskve na novoročných sviatkoch nie je nedostatok. Vianočné stromčeky, prázdninové koncerty, predstavenia a vystúpenia pomôžu deťom ponoriť sa do magickej atmosféry osláv a zábavy.

Vianočný stromček

Hlavnou novoročnou zábavou pre deti všetkých vekových skupín je tradične vianočný stromček - s Santa Clausom, snoubenkou a darčekmi. Najväčšie detské prázdniny sa budú konať v Katedrále Krista Spasiteľa a Kremľa.

* Vianočný strom v Kremli. Hlavný vianočný strom v krajine sa tradične uskutoční v Kremli. Tentokrát deti budú mať rozprávku s názvom "Tajomstvo planéty Zem": operácia na záchranu dovolenky. " Malí diváci sa stanú členmi vzrušujúcej expedície na kozmickej lodi, aby odhalili tajomstvo modrej planéty. Budú musieť prekonať mnohé prekážky, vrátane porazenia zrádnych pirátov, ktorí urobia všetko pre to, aby sa zabránilo tomu, že úloha bude splnená. Sviatky sa budú konať denne od 24. decembra 2018 do 8. januára 2019

Cena lístka: 1900 - 5400 rubľov. Lístky je možné zakúpiť na oficiálnej webovej stránke organizácie a na pokladnici Štátneho Kremeľského paláca.

Vianočné stromčeky v Katedrále Krista Spasiteľa. Detské prázdniny venované Silvestra sa začnú 23. decembra 2018 a budú pokračovať až do posledného dňa dovolenky - 8. januára 2019. V tomto roku sa deťom ukáže rozprávka "Majster zimného lesa". Okrem vzrušujúceho výkonu mladých divákov sa tu nachádza zábavný 45-minútový program a samozrejme darčeky od Santa Claus a Snow Maiden.

Cena vstupenky: 500 - 5000 rubľov. (v závislosti od vybraného daru). Lístky je možné zakúpiť na oficiálnej webovej stránke organizácie.

Zaujímavé novoročné sviatky pre deti všetkých vekových kategórií budú zorganizované aj v cirkusoch Nikulinu, Moskovskom planéteriu a športovom komplexe Olimpiysky. A najneobvyklejší strom sa bude konať v Living Systems Museum. Deti sa na cestu vydajú včas a nechajú svoje meno vo svetovej vede. Cena vstupenky: od 600 do 2500 rubľov. Ďalšie informácie a plány dovolenky nájdete na webovej stránke organizácií.

Detské predstavenia a predstavenia

Počas všetkých novoročných sviatkov budú pre rôzne témy vzrušujúce detské predstavenia a vystúpenia.

* Nový rok show "Tajomstvo troch planét Safron Brothers 2019". Mladí milovníci mágie by mali navštíviť najrozsiahlejší priestor Nový rok show "Tajomstvo troch planét", ktoré budú prezentované bratmi Safronov. Nová show od slávnych iluzionistov je fascinujúci sprisahanie a unikátne špeciálne efekty v kombinácii s fantastickým svetlom a hudbou. Mladí diváci budú musieť urobiť virtuálnu cestu do nekonečného priestoru a vidieť svet budúcnosti. Pri predstavení čakania na publikum od piatich rokov.

Prehliadka "Tajomstvo troch planét" sa dá navštíviť od 28. decembra 2018 do 8. januára 2019 v mestskom meste Expocentre Fairgrounds. Vstupenky stojí od 1850 rubľov. Vstupenky si môžete zakúpiť na oficiálnych stránkach podujatia.

* Nový rok show "Masha a medveď - veľmi detektívny príbeh." Mladí fanúšikovia populárnej série karikatúr "Masha a medveď" čakajú na novoročné sviatky v marketingovom centre "KVN Planet". Deťom sa ukáže vzrušujúca novoročná hra Masha a medveď. Veľmi detektívny príbeh. Malí diváci sa stanú detektívi a vyriešia veľmi zmätený príbeh o zmiznutí stromu nového roka a slávnostných darov.

Zasadnutia sa budú konať od 22. decembra 2018 do 7. januára 2019. Cena vstupeniek je od 600 rubľov. Deti do 3 rokov môžu chodiť zadarmo. Podrobné informácie a rezervácie vstupeniek na webovej stránke podujatia.

* Vodná show "Príbeh cára Salta", Jeden z najfarebnejších novoročných predstavení sľubuje, že sa bude konať vodná show "Príbeh cára Salta", ktorá sa bude konať na území povodia Dynamo. Hrdina Puškinovej rozprávky budú známi ruskí športovci, ktorí ukážu divákom pôsobivé triky na vode. Divadelné predstavenie bude sprevádzať veľkolepá svetelná show.

"Príbeh cára Salta" je možné vidieť od 22. decembra 2018 do 6. januára 2019. Cena lístkov je od 600 rubľov.

Stráviť dovolenku informatívne: výstavy a úlohy

Kam viesť na vianočné sviatky mladí majstri? Na výstavách, výletoch a úlohách.

* Exkurzia do múzea vianočných stromčekových hračiek. Skvelý nápad navštíviť s dieťaťom múzeum "továreň na vianočné stromčeky" v parku "Sokolniki". Tu sa môžete oboznámiť s technológiou výroby slávnostných sklenených ozdôb z rôznych krajín, s antickými hračkami dvadsiateho storočia a s najlepšími príkladmi modernej dekorácie vianočných stromčekov z celého sveta. Vedenie múzejnej továrne vás prevedie okolo báječnej novoročnej krajiny, rozpráva sa vzrušujúcim spôsobom o tajomstvách remeselníkov a umelcov a ukáže vám, ako sa oslavuje Nový rok v rôznych častiach sveta. Na magickom mostíku si budete najviac milovať. Bude to príjemné novoročné prekvapenie. Ak sa váš syn chce vyskúšať ako tvorca vianočných ozdôb, môže sa to urobiť na majstrovej triede. Zvlášť zaznamenané na nej nie sú potrebné. V múzeu budete vyzvaní, aby ste ochutnali vôňový čaj nazvaný "Novoročná pohádka" - zmes indických čiernych čajov, pomaranča, citrónu, plátkov jabĺk, škorice, brusníc a listov čierneho ryžca. Pre čaj ponúkne originálnu sladkú platňu s oblátkami, koláčiky, koláče a sushku. Slúžia nádhernému otepľovaciemu nápoju podľa ruskej tradície a varia ho z 50-litrového samovaru. Pre deti to bude malý výkon.

Cena turné: 400 rubľov, majstrovská trieda - 350 rubľov, pitie čaju - 150 rubľov.

* Nový rok hľadanie "Podkova šťastie Santa Claus". Nezabudnuteľnou udalosťou pre dieťa môže byť účasť na hľadaní, najmä taká nezvyčajná ako "Podkova šťastia Santa Clausa". Spoločne so snoubenou deťmi sú deti vyzvané, aby našli magickú podkovu stratenú Santa Clausom, ktorá prináša šťastie každému, kto sa jej dotýka. Účastníci hry budú musieť vyriešiť veľa hádaniek, odpovedať na zamotané otázky a poraziť samotnú Babu Yaga. Pátranie sa obzvlášť osloví milovníkov zvierat, pretože koní a poníci sa zúčastňujú hry. Deti budú môcť kŕmiť zvieratá, vyčesať hrivu a samozrejme jazdiť na sane. Pre spásu Magickej podkovy sa všetkým mladým účastníkom v questu podá čaj so sladkosťami. Quest je určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Hra je založená na jazdeckom komplexe Izmailovo. Cena od 1150 rubľov.

Aktívne stráviť dovolenku: jazda na koni a husky

Dlhý novoročný sviatok - skvelá príležitosť pre celú rodinu aktívne, s prínosom pre zdravie, tráviť čas na čerstvom vzduchu: ísť na korčuľovanie a snowboarding. Môžete nájsť zábavy a exotické, napríklad vynikajúco spěchat na husky alebo ruskej trojky.

* Korčuľovanie. V zime pracuje v Moskve približne 1500 kluzišť s umelým a prírodným ľadom, platenými i bezplatnými. Fantasticky krásne korčuľovanie je tradične v centrálnom parku Gorky. V tomto roku sa klzisko v parku zmení na továreň s neónovým dopravníkom a desaťmetrovým komínom.

Náklady na vstup na klzisko v Gorky Parku: od 150 do 500 rubľov. v závislosti od času návštevy. K dispozícii je prenájom skate na klzisku.

* Jazda na koni a psy. Môžete sa jazdiť v saní traja traja koňmi v Kultúrnom a rekreačnom parku Izmailovo, kde jezdecký dvor pôsobí už mnoho rokov. Náklady na krátku jazdu na koni sú 200 rubľov. Čas jazdy v saní bude stáť 2000 rubľov na osobu. V parku je tiež možnosť jazdiť na saních psov. Huskies zahrajú každého na tortu. Cena: od 250 rublov na prechádzku.