Sledujte a prax online: "Kundalini jóga pre chudnutie"!

"Kundalini jóga pomáha zbaviť sa všetkých prebytkov vo vašom živote. Vrátane nadváhy, "hovorí Alexey Vladovský, hostiteľ nového fitness programu. "Kundalini jóga pre chudnutie".

Vo fitness video knižnici klubu "Live!" Aktualizácia: cyklus špeciálnych video tutoriálov kundalini jóga pre chudnutie. Zvláštnosťou tejto technológie je to, že triedy nielen zabezpečujú potrebnú fyzickú aktivitu, ale aj pomáhajú regulovať túžbu po jedle.

"Je to všetko o silnom nervovom spojení medzi pocitom uspokojenia a procesom absorpcie potravín," hovorí Alexej Vladovský, inštruktor nového programu. - Každý z nás má inštaláciu "potešenie = jedlo" v našej hlave, nie je nič starať. Ale až kým sa jedlo nestane hlavným alebo dokonca jediným zdrojom radosti. Potom existujú nadmerné hmotnosti a zdravotné problémy. "

Ak chcete prekonať vášeň pre žravosť, Alexey navrhuje vytvoriť nové neurónové spojenia pomocou video lekcií Kundalini Yoga.

"Techniky Kundalini jogy v kombinácii s výkonným dýchaním aktivujú žľazy, ktoré produkujú radosť z hormónov," hovorí Alexey, "a pocit spokojnosti pochádza z samotnej praxe." Iba tu to robiť pravidelne. Ale nie na dlhú dobu - komplexy v programe "Kundalini jóga pre chudnutie" trvajú od dvadsať až štyridsať minút.

Navyše vďaka intenzívnym pohybom a vývoju pupočného centra dochádza k zrýchleniu metabolizmu vrátane, ako tvrdí jogínia, "posilnenie zažívacieho ohňa". Z tohto dôvodu môže chuť do jedla dokonca narastať, ale jedlo sa strávi oveľa rýchlejšie.

A tiež sa môže meniť obvyklé menu, a to dobrovoľne a na potešenie znižovania telesnej hmotnosti. "Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že Kundalini jóga výrazne zvyšuje citlivosť na všetko, vrátane hrubého a ťažkého jedla. Vôbec ju nechce, "hovorí Vladovský.

Práca s príčinou nadmernej hmotnosti, Kundalini jóga dáva výsledok nie je rýchle, ale zaručené. Ak chcete urýchliť proces, Alexey Vladovský odporúča trénovať dlhšie, ako je uvedené v programe. Okrem toho môžete zaradiť do praxe Kriya, čo pomôže riešiť konkrétne problémy.

Jóga pre chudnutie! Cvičenie! Sledujte on-line!

Chcete praxi Alexeja Vladovského? Vo fitness video knižnici "ALIVE!" Nájdete online kurzy "Kundalini jóga pre chudnutie" a video tutoriály "Kundalini jóga. Harmónia a strata hmotnosti.