Strava Larisa Dolina

Plán straty hmotnosti pre vrodených asketikov: pravdepodobne sa vám to nebude páčiť, ale výsledok budete rýchlo vidieť. Okrem toho nebudete trpieť kvôli brutálnej chuti do jedla a budete cítiť vyčerpaný nedostatkom energie. Existujú dve možnosti: tvrdé a jemné.

Kto prvýkrát začal? V roku 2002 to urobila speváčka Larisa Dolina kefír verejne uviedla, že jej zbavila 24 kg za rok a pol. Medzitým, herečka Elena Proklova, v roku 1999, v knihe "V úlohe samého seba", opísala rovnakú stravu. Autorstvo tejto metódy sa pripisuje Saratovovmu psychoterapeutovi Dmitrijovi Saikovovi (praktizuje hypnózu vrátane tých, ktoré sú zamerané na boj proti závislosti od stravy).

Aká je podstata

V skutočnosti ide o druh kefírovej stravy v dvoch verziách. Prvý zahŕňa päť dní na kefír: každý deň kefír možno kombinovať s jedným produktom (zemiaky, tvaroh, kuracie mäso, kyslá smotana, ovocie / zelenina). Plus jeden deň len na kefír a jednu minerálnu vodu. Druhou možnosťou je striedanie: deň na kefír, deň pravidelných jedál (okrem sladkého, múka a rýchleho občerstvenia).

Ako sa dieta

Podľa schémy bielkovín a monodietov sa nadváha stratila kvôli takmer úplnému vylúčeniu uhľohydrátov a škrobových potravín (predovšetkým stráviteľných sacharidov, ktoré sa rýchlo premenia na tukové tkanivá v tele) a škodlivých nasýtených tukov, ako aj nedostatku kalórií. Vzhľadom na výživovú hodnotu a čiastočný príjem potravy sa metabolizmus zlepšuje a žalúdok klesá, a preto pocit plnosti na stravu s kefírom prichádza rýchlejšie a trvá dlhšie.

Ako ísť na to

Experimentujte s rôznymi značkami kefír a vyberte si to podľa vášho vkusu. Rozdelte jedlo v malých porciách a jedzte každé dva až tri hodiny. Porozprávajte sa so svojím lekárom a vyzdvihnúť komplex vitamínov a minerálov počas trvania stravy. Ak chcete zvýšiť účinok, pridajte fyzickú aktivitu (dve alebo tri aeróbne cvičenia a jednu alebo dve silové cvičenia týždenne).

Čo je lepšie odmietnuť

Vyprážané zemiaky, pečivo, mäsové polotovary, rýchle občerstvenie, soľ, obilniny, cukor.

Na čo sa zamerať

Kefír (prísne 1-1,5% tuku) a iné mliečne výrobky, zelenina (najmä kapusta: ružičkový kel, biela kapusta, červená, farebná), ovocie (s výnimkou sladkého hrozna, broskyne, banány, ananásy a melóny) , morské plody, vajcia, huby, orechy, čerstvé šťavy, čaj, káva (jedna alebo dve šálky denne), voda.

Koľkokrát za deň je

Štyri alebo päť, posledné jedlo najneskôr do 18.00 hod.

Trvanie a výsledok

Prvá možnosť - nie viac ako sedem dní za sebou. Druhá - bez obmedzenia, v podpornom režime. Možnosti je možné striedať až po dosiahnutie požadovanej hmotnosti. V prvom týždni trvá od 1 do 3 kg, potom - 1-2 kg za týždeň až do stabilizácie.

Možnosť 1

Sedemdňové menu
Deň 1

5 stredných zemiakov (varíme alebo pečieme bez soli), 0,5 l kefíru

Deň 2

Polievkové kurča (varte bez soli, bez kože), 0,5 litra kefíru

Deň 3

0,5 kg ovocia / zeleniny (alebo 300 g sliviek), 0,5 l kefíru

Deň 4

200 g tvarohu, 0,5 litra kefíru

Deň 5

200 g kyslej smotany, 0,5 litra kefír

Deň 6

Len kefír, bez obmedzení

7. deň

Minerálna (nevodíková) voda bez obmedzenia

Možnosť 2 (alternatívny deň 1 a druhý deň)

Deň 1 deň 2
raňajky

Prírodné jogurtové alebo tvarohové koláče s ovocím / bobuľami a orechmi, celozrnný bochník so syrom alebo džemom, káva alebo čaj

obed

Zeleninový šalát, krevety, grilované ryby, ľahký dezert, čerstvý džús

Večera

Omeleta so zeleninou, dusená brokolica s strúhaným syrom a korením, čerstvá šťava

Na noc

Pohár kefír alebo trochu vody

Kefír, bez obmedzení

klady:
nevýhody:
  • Rýchly efekt, len na varenie, po dlhú dobu je pocit plnosti, vhodný pre ľudí s alergiou na lepok.
  • Monotónna mono-dávka (prvá možnosť) nie je vhodná pre vegetariánov a ľudí, ktorí sú alergickí na mliečne výrobky.

Kefir stravy recenzie

Pozrite si video: Padomima do Bochecha (Február 2020).