Funkčné školenie s podporami

Myslíte si, že dostanete bary a vodorovný bar, ale doma je príliš málo miesta? Kompaktný projektor Better Equalizer Performer úspešne nahradí oba tieto simulátory a vaše tréningy na novú úroveň.

Vykonajte lepší ekvalizér - nič viac ako podlahové minibary. Skladá sa z dvoch malých kovových podperiek, ktoré nájdu miesto v každom byte, dokonca aj v najmenšej veľkosti. Vzdialenosť medzi podperami môže byť zmenená, môžu sa použiť spoločne a samostatne. Paralelné tyče sú vybavené gumovými podložkami, takže vaše ruky nekĺzajú počas tréningu a cítite sa pohodlne.

"Vykonať lepší ekvalizér je všestranný doplnok určený na spracovanie rôznych svalových skupín," hovorí Alexander Masharin, Expert spoločnosti "FitnessDom", cms rýchlostné korčuľovanie. - V domácich tréningoch na tomto multifunkčnom športovom vybavení môžete zahrnúť cvičenia na zvýšenie odolnosti, pružnosti, zlepšenie koordinácie pohybov a rovnováhy. V prvom rade vám umožňujú robiť rôzne možnosti pre push-up, pull-up, strih, skoky a drepy. Podpora môže byť použitá ako váha. Podlahové lišty sú navrhnuté tak, aby ste mohli vykonávať cvičenia na nich z rôznych pozícií. "

Kto profituje z výcviku Vykonať lepšiu rovnováhu?

Toto zariadenie je vhodné pre športovcov a fitness nadšenci všetkých vekových kategórií a úrovne kondície, pretože stupeň zaťaženia je veľmi ľahko nastaviteľný. "Vycvičujete svoju telesnú hmotnosť," hovorí Maria Kononová, odborná spoločnosť "FitnessDom". - A zmenou pozície môžete zjednodušiť alebo naopak komplikovať program. To je veľmi jednoduché pomocou podpory. Dajte ich, a to bude pre vás jednoduchšie, aby ste sa pustili, dať - bude to ťažšie. A ak kladiete ruky a nohy na nerovné tyče, urobíte to cvičenie čo najťažšie. Pravidelne sa cvičite na tomto projekte, môžete vyvinúť svalovú vytrvalosť a silu. "

Ako vytvoriť tréning

- Funkčné školenie s podporou Perform Better Equalizer možno kombinovať so silou a kardio, vedenie 1-2 krát týždenne, Ak chcete pracovať len s podporou, urobte to 3-4 krát týždenne.

- Vykonajte každé cvičenie 10-15 krátrobiť 1-3 prístupy v závislosti od vašej fyzickej formy. Posledné tri opakovania by si od vás vyžadovali značné úsilie.

- Uistite sa, že počas posúvaní a vyťahovania chrbta, krku a bedier tvoria priamku, svaly nohy a tela sú napnuté. Pri stláčaní v hornej polohe by mali byť ramená mierne ohnuté, takže kĺbový kĺb nie je zablokovaný.