Činka začala hovoriť. jemne

Juhokórejská spoločnosť Mintpass vynašla hovoriace činky. Sledujú správnosť cvičení, tempo výcviku a dokonca rozveselí majiteľa výkrikmi "poďte!" A "ešte raz!".

Hlavné posolstvo špecialistov z Mintpass sa hodí do jednej vety: robiť fitness sám je nuda. Pridal by som: a nebezpečný. Je známe, že dokonca aj elementárne ohybové rozšírenie ramien môže viesť k rozťahovaniu alebo dislokácii.

Či správne stláčate činky, nie je možné len osobný tréner alebo tréningový partner. V rukoväti projektilu rozprávanie digitálne činka Na palube je zabudovaný mini-počítač, ktorý vám povie, či sa počas relácie niečo pokazí. Dotykový panel odráža údaje o správnosti uchopenia, rýchlosti a počte vykonaných cvičení.

Hmotnosť simulátora sa môže meniť za použitia vyrovnávacích činiteľov od 0,5 do 1,5 kg. Ak uprednostňujete ľahkú kondíciu, možno "pančuchy" odskrutkovať a činka sa stane takmer bez tiaže.

Okrem toho zástupcovia spoločnosti Mintpass urobili všetko pre to, aby tréning bol čo najefektívnejší a zábavnejší. "Muži chodia do fitness klubov, aby sa pozreli na ženy a ženy sa pozerali na mužov," rozhodli vývojári Talking Digital a ... uvoľnili činky v dvoch verziách: niektorí hovoria ženským hlasom, iní - ľudia.

Magický projektil sa porovnáva s japonskými počítačovými hrami Nintendo zo série Wii Fit. Obaja Talking Digital Tumbbell a Wii kombinujú funkcie osobného trénera a animátora - pomáhajú vám cvičenie a baviť.

Bohužiaľ v Moskve nie je na predaj báječný gadget. Zaujal ma ako simulátor, s ktorým okrem iného "môžete hovoriť". Premýšľal som tu: nie je možné na pevnom disku zaznamenať prísny hlas trénera, milovaného manžela alebo chvirku dcéry?

Pozrite si video: BMW M550d test - Maroš ČABÁK (December 2019).