Tajomstvo ideálnej postavy hviezd

Každá žena chce byť štíhlá. Pre hviezdy je to dvojnásobne dôležité: bez prezentovateľného vzhľadu sa kariéra jednoducho nedá urobiť! Ako zostať v tvare? Slávni herečky a moderátori zdieľali s nami svoje tajomstvá ideálnej postavy.

Tajomstvo perfektnej postavy Eveliny Bledans: strava a fitness

Dnes s ňou samotná Evelina Bledansová a režiséri, ktorí s ňou pracujú, sú úplne spokojní s postavou herečky. Ale to nebolo vždy. Keď Evelina bola študentkou v divadelnej škole, jeden známy režisér ponúkol hviezdu vo svojom filme, ale za to bolo nutné naliehavo nájsť elegantnú podobu - stratili päť kilogramov. Potom Evelyn našla svoj tajný ideálny tvar: prísnu stravu a intenzívny tréning.

"Na týždeň som nič nejela," spomína si herečka, "som sa zobral do celofánu, vytiahol si zväzok vlnených nohavíc a v tejto forme vybehol po schodoch a v parku a na lyžiach v pare v kúpeľni. Pre mňa to bol skutočný test, ale dosiahol som svoj cieľ. Bol som presvedčený, že iba "komplexná terapia", kombinácia športových náloží a niektorých doslova minimálnych jedál, dokáže túto postavu dokonalú. "

Bohužiaľ, Evelyn sa pokúsila zbytočne: riaditeľovi sa nelíbil tvar hereckého nosa a nehral svoju úlohu. "Odvtedy som sa nijako neobmedzil, pretože jedlo je pre mňa zvláštnym potešením a ja žijem podľa princípu: miluj ma za to, kto som," usmieva sa Evelina Bledansová.

Tajomstvo perfektnej postavy Eleny Lyadovej: správna výživa

Hviezda filmu "Vesmír ako predtucha", krehká Elena Lyadov, je ťažké si predstaviť úplnosť. Avšak pre úlohu v tomto filme získala herečka až 13 kilogramov! Nebudeme hovoriť, aké úsilie stojí naložiť na váhu, Vyhodiť všetok prebytok, nebolo jednoduché. Pomohol vyriešiť problém takej tajnej ideálnej postavy, ako je správna výživa.

"Najlepšia vec," hovorí Elena, "je sledovať každodennú výživu, zavádzať do stravy iba prírodné, čerstvé produkty, žiadne prísady, farbivá a GMO. To je užitočné a výsledok je zrejmé. Musel som sa vzdať konzervovaného jedla, klobásy, knedlíkov a prejsť na čerstvé mäso, zeleninu a ovocie, o rok neskôr som sa ani nevrátil k predchádzajúcej veľkosti, ale trochu som stratil. "

Tajomstvo perfektnej postavy Eleny Valyushkiny: pravidelné detoxikácie

Divadlo herečky. Moskovská mestská rada, hviezda filmu "Vzorec lásky" a televízna moderátorka Elena Valyushkina nie je veľkým fanúšikom fitness klubov. Elena uprednostňuje sledovanie čísla pod prísnym dohľadom lekárov. Tajomstvo ideálnej postavy herečky - pravidelné detoxvo wellness centre. Keď to potrebuje, Elena ide do svojho obľúbeného sanatória, kde očistí telo pomocou diétnych a kozmetických procedúr pod dohľadom lekárov.

Výsledok tohto tajomstva ideálneho čísla: až desať percent hmotnosti za týždeň, toxíny, únavu. A nie vždy detoxikácia pre Elenu je spojená s dovolenkou: návšteva wellness centra, herečka často pokračuje v práci, ale drží určitú stravu.

"Hlavná vec," hovorí Elena Valyushkina, "je už doma, musíte hladko ukončiť detoxifikačný program. V prvý deň je povolený len odvar ovesných vločiek a pol pohára šťavy, druhý deň môžete pridať ovsené vločky sám. " Tretí deň sa herečka otočí o ovocný šalát v menu a na štvrtom nulovom syre. "Do šiesteho dňa už môžete jesť varené kurča. A to je vnímané ako dovolenka, - Elena Valyushkina sa usmeje. "Čoskoro sa chystám robiť jogu, ktorú som fascinoval v mojom nedávnom výlete do Indie, som si istý, že to bude dobré pre zdravie aj pre telo."

Tajomstvo perfektnej postavy Margarity Mitrofanovej: terapeutická strava

Televízna a rozhlasová hostia Margarita Mitrofanová našla vlastné tajomstvo ideálneho postavu náhodou: pred rokom po vianočnom večeri operátor Vlad Opelyantsa, Margarita, veľmi silne bolel žalúdok. Preskúmal sa televízny moderátor, počas ktorého sa ukázalo, že vážna nevoľnosť spôsobila koktail stresu, množstvo kávy a nezdravú stravu.

Lekári predpísali lekársku diétu Margarita: "Na jeden deň som vypil vodu s absorbérom, potom som jedol hercules na vode a dva mesiace som prešiel na jemné detské jedlo s roztrhávaným králikom a podobnými vecami. Varené kurča samo vŕta do mixéra. Keď som chcel sladko, bol som zachránený banánmi a mango, "hovorí Margarita Mitrofanová. Toto tajomstvo ideálnej postavy pomohlo Margaritovi dobre schudnúť: na piaty deň stravy klesla o štyri kilogramy.

"Z tohto príbehu som dospel k záveru, že tí, ktorí bojujú za harmóniu a organizmus, ktorý nedáva zlyhania, by mal jesť správne, prestať s alkoholom, odstrániť občerstvenie pred spaním. A je najlepšie pridať podporu tejto masáže. Osobne ho veľmi milujem, aby som ho veľmi navštevoval a odporučil tomu všetkým, "hovorí Margarita Mitrofanová.

V boji za krásnu postavu sú mnohé prostriedky dobré. Vezmi si tajomstvo dokonalý tvar hviezdy!

Chcete urobiť fitness doma online?

Sledujte video návody v rôznych oblastiach fitness v našej knižnici fitness video.