Odcestovanie na kartách Junga

Ako dieťa som videl svoju babičku uhádnuť na karte. Kedysi som ju požiadal, aby ma učila, a v reakcii som počul: "Nepotrebujete to!" Pre mňa sú takéto frázy ako červené hadry pre býka. A keď som videl 20 rokov, videl som tarotové karty, okamžite som pochopil: môj!

Nie je presne známe, kedy sa objavila Tarotová paluba, ale v 15. storočí v Európe už boli v podobe, ktorú poznáme. V palube je 22 starších lassov a 56 mladších. Na stredovekých palubách boli obrázky len na starších lasónoch - na nich symbolizujú karty. Ale už v roku 1910 vytiahli prvú palubu, v ktorej boli všetky karty s obrázkami.

Odvtedy sa objavili mnohé paluby. Niektoré z nich sú vytvorené len pre krásu, iné sa používajú na veštenie. Podľa klasickej paluby sa skúmajú všeobecné otázky, podľa problémov s trpaslíkmi - obchodnými problémami, da Vinciho paluba odhaľuje hlboké podvedomé dôvody súčasnej situácie. Mám rád Tarot Yogis - na každej karte sú kreslené hinduistické symboly. S jeho pomocou môžete objasniť váš energetický stav.

Na začiatku storočia upozornil na skutočnosť, že obrazy staršieho arkánskeho tarotu sa mu podobajú - obrazy kolektívneho nevedomia. Odvtedy mnohí psychológovia používajú tarot na prácu s vnútorným svetom pacientov. Jeden z vedcov Taro Heyo Bentshaf navrhol, že súbor kariet symbolizuje život človeka. Z nultého tajomného - narodenia (šaša alebo dieťa je zobrazené na mape) na 21. miesto - nájdenie úplnej harmónie na konci života (obraz sveta je nakreslený na mape)

Mapy sú veľmi všestranné. Prvá vec, na ktorú sa používajú, je šťastie. Na meditáciu sa používajú aj karty. Existujú určité techniky meditácie na starších tajomstvách. A tam je paluba karty GOM, ktoré môžu byť použité samostatne pre meditáciu, ako mandala.

Užitočné odkazy:

Videohovory "Yogalates" a "Pilates" s Alenou Mordovinou vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".