Vzťah s fitness trenérom: milostný príbeh, ktorý napísali sami seba

Len včera sa myšlienka na fitnes nezapríčinila veľa nadšenia, vy ste sa vymanili z tréningu, nevykonali cvičenia a pokúsili sa rýchlo dostať domov. A teraz sa náhle zmenil. A to všetko preto, že ste len blázon nad novým inštruktorom v aerobike alebo na bicykli. Prečo sa zamilujeme do fitness inštruktorov? Môžeme počítať s reciprocitou, s milostným príbehom? Tieto otázky sme položili psychológovi a trénerovi fitness.

Hovorím hneď: Ja som sa nikdy nezamiloval s inštruktormi fitness. Vo všeobecnosti radšej trénujem so ženami. Pretože som absolútne presvedčený: vedieť len sami o tom, ako ťažké je pre mladú dámu budovať svalovú hmotu, vzdať čokolády a vyliezať sa do tréningu v kritických dňoch, môžete správne naplánovať svoje tréningy a keď potrebujete - a ľutujem. Avšak, milostné príbehy vo fitness kluby sa stane. A nie zriedka.

"A čím častejšie, tým drahšie fitness klubu, - špecifikuje Dmitry Bragin, osobný tréner a inštruktor skupinových programov klubu Les Trois SANTES, učiteľ Fitness-Express. - Klient z rozpočtovej inštitúcie môže dlhodobo ušetriť na fitness karte. A potom bude fungovať čo najlepšie, ona nie je až na romány. Ale bohatšie dievčatá často vnímajú návštevu fitnes klubu ako ďalšiu príležitosť stretnúť sa a pozrieť sa na mužov. A inštruktori, vy viete, vyzerajú dobre. Ako sa nemôžete zamilovať? "Ale ako psychológovia hovoria, nie je to len atraktívny vzhľad.

Milostný príbeh s trénerom fitness: prečo ich máme radi?

Je veľmi podobný ideálu, ktorý bol vynájdený. Má nielen výbornú fyzickú podobu, ale aj pozitívne, dobre usporiadané, schopné sa usporiadať a je pripravený venovať pozornosť žene. Je povinný tak urobiť podľa podmienok svojej pracovnej zmluvy. To je jeho práca. Avšak žena, ktorá je v láske, pravdepodobne nespomína.

Vezme ženu akúkoľvek. "Dokonca aj s rozmarným, áno, nie je celkom primeraný inštruktor pre kondíciu klienta bude pokojný a delikátny: inak stratí svoju prácu, - hovorí Natalya Olentsová, vzťahový expert, vedúci projektu Akadémie úspešných žien. "V rovnakej dobe, mimo telocvične, sa tento chlap môže správať úplne inak."

Učí, takže môžete byť "malí a hlúpi." "Aby ste mohli hrať úlohu nezodpovednej a nadšenej dievčatky, je mimoriadne potrebná pre silné ženy, ktoré pracujú veľa a zaberajú zodpovedné pozície," hovorí Natalia Olentsová. - Premiestniť zodpovednosť za seba na niekoho iného, ​​podriadiť sa niekomu inteligentnému a silnému, splniť jeho požiadavky, je bezpečný spôsob, ako relaxovať. Nezáleží na tom, čo človek naozaj je. "

Verí v jej úspech. "Každá dievčina, ktorá sa chce zmeniť, potrebuje lepšiu podporu a presvedčenie, že je to možné," hovorí Natalia Olentsová. - A inštruktor fitness mu dáva takú dôveru. Okrem toho vypracuje akčný plán, ktorý jej umožní dosiahnuť úspech, vedie ju k výsledku doslova rukou. Dievča je presvedčená, že môže byť krásna, a preto milovaná. A zamiluje sa do toho, kto dáva ten pocit. "

Je zaručené, že bude k dispozícii. Nie celý deň, samozrejme. Ale viete istotu, že počas pracovného času ho určite ocitnete na určitom mieste a získať jeho pozornosť a podporu. V skutočnosti nemá právo odmietnuť, pretože to je jeho práca. To je prípad, keď sa neberie do úvahy neochota človeka komunikovať. Žena potrebuje pozornosť - a ona ju dostane do rozvrhu.

Veľmi často v takejto situácii je žena zachytená svojimi vlastnými ilúziami, príde s vzťahmi, deifikuje "objekt". Avšak, ak ste pripravení nielen vzdychať, ale pokúsiť sa urobiť krok smerom k zblíženiu a budovaniu vzťahov, s takou láskou nie je nič zlé. A to nemusí byť nevyhnutne neobvyklé: človek akéhokoľvek povolania sa môže zamilovať a nikdy neviete, kde a kedy sa stretnete s vašim osudom.

Ako urobiť prvý krok smerom k zblíženiu a rozvíjaniu vzťahov - presne za týždeň.

Chcete urobiť fitness doma online?

V našej fitness videoknižnici nájdete kurzy v rôznych oblastiach fitness.