Viktor Sukhorukov: "Všetko vonkajšie je rámec vnútorného obsahu"

Herec, ktorého talent je ťažké vyzdvihnúť epitelov, okrem superlativy, je úžasný spoločník. Všetko, čo Viktor Sukhorukov hovorí a ako hovorí, že je fascinujúce.

Emocionálnosť, úprimnosť, životné skúsenosti a talent robia Viktora Sukhorukova zrkadlom pre niekoho, ktorého by sa mal dlho pozerať, pre niekoho, kto je zubatý, a pre niekoho len pre obchod.

Môže hovoriť s nadšením o všetkom, dokonca o tom, ako za ním začína deň.

Pocit absolútnej harmónie, ktorý vzniká pri komunikácii s Viktorom Sukhorukovom, nie je optická ilúzia ani herecká hra. To je pravda, na ktorú herec chodil dlho a veľmi ťažko.

Skutočnosť, že krásna fyzická forma umelca v žiadnom prípade nie je ovocím úsilia v oblasti fyzickej kultúry, sa počas rozhovoru objavila.

Takáto vášnivá povaha, podobne ako Sukhorukov, musí zažiť všetko veľmi akútne v živote. Ako sa vyrovnať s problémami? Ako prekonať ťažkosti? Ako prežiť?

Boj s návykmi, ako je alkohol a fajčenie, je pre mnohých problémom. Ľudia sú ľahšie temperamentní, emocionálni a závislí a dostať sa z nich je ťažšie. Najmä ak hovoríme o hercovi, osoba, ktorej emocionálny stupeň vďaka profesii je pomerne vysoký. Viktor Sukhorukov musel absolvovať tieto testy v plnom rozsahu.

Odpoveď na otázku, čo umožňuje Victorovi tak živým a potešením vnímať všetko, čo sa mu stane, sa ukázalo ako veľmi jednoduché. Musíme milovať život!

Počúvanie Viktora Sukhorukova, dokonca aj ten najnebezpečnejší skeptik, uverí mystike skutočného života. A pravdepodobne len príkladom takejto osoby, akou je Victor, sa môžete pokúsiť presvedčiť ľudí, že na svete sú zázraky.

Je ťažké hovoriť o nevyhnutnom starnutí a odchodu zo života. A ako ľahko hovorí Sukhorukov o tom.

Selfironia je jednou z najkrajších ľudských vlastností. A keď sa vynásobí hlbokou mysľou, stáva sa to vizitkou.

PS: