Nehody v Novosibirsku

Posledný mesiac bol dosť intenzívny: zaznamenali sme v kundalini jogu 35 nových tried pre kanál "LIVE!" A rozhodol som sa, že odletím do Novosibirsku - oddýchnuť, zmeniť situáciu a prekonať akupunktúrne stretnutie s pánom Van Weym.

Cesta začala vzrušením. Keď som sa dostal do lietadla, nálada bola strašná: bolo strašné myslieť, pretože pre mňa svetoznámy mantra spevák Snat Kaur, ktorého návšteva som pomohol usporiadať, nemusí z Moskvy lietať! Zamlčal som letisko od jeho odchodu a požiadal mojich priateľov, aby ju vzali so svojím manželom, desaťmesačnou dcérou, guruom Ganeshom Singhom a množstvom hudobných nástrojov do Sheremetyeva namiesto domodedovského, z ktorého vystúpil. Je dobré, že opustili letisko vopred a mali minimálnu šancu na doraz do cieľa za hodinu a pol za týždeň.

Moje lietadlo vzlietlo a uvedomil som si, že im môže pomôcť iba zázrak. Ale koniec koncov to robíme presne - vytvárame malé zázraky. Spomínam si, že pri štúdiu vo francúzskych Alpách som mal pocit, že som Harry Potter a pán Singh s dlhým bielym vousom bol Dumbledore. Spomenul som si na jeden, ktorý pomáha nájsť cestu z akejkoľvek situácie - Ganapati-kriya. Ganapati je jedným z menov Ganesha, boha človeka s hlavou slona, ​​syna Šivy a Shaktiho, ktorý prináša veľa šťastia. Niet divu, že je zobrazený na potkanoch. Rat - symbol mysle, nájsť cestu z nejakého bludiska. Za hodinu bezprostredne po vzlete som túto meditáciu urobil striedavo s druhým dotykom jedného prsta a šepkal: "Sa-ta-ma-ra-ma-da-sa-sa-se-so-hong". Neviem, čo si moji susedia mysleli správne a odišiel. Až do pristátia na Sibíri som nevedel, či má Snat Kaur čas na let. Ukázalo sa, že má čas!

Novosibirsk sa stretol s prvým snehom. Prišiel som absolvovať akupunktúrny kurz so silným špecialistom - profesor Wang Wei z Číny. Na rovnakej ulici v centre mesta Novosibirsk bol hotel, v prvom poschodí ktorého bolo umiestnené budhistické zdravotnícke centrum "Lotus". Tam, pre plný účinok relaxácie, som sa rozhodol využiť služby masážneho terapeuta z Mongolska.

Ráno - ihly a masáže, a popoludní - prechádzka po meste. Mal som záujem vedieť, ako je to v Novosibirsku. Na internete som našla dve centrá jogy: "Jóga +" a "Namaste" - a rozhodli sa, že idú do oboch, pretože sa nachádzajú blízko seba. Prvý bol "Jóga +". Prišiel tam a vysvetlil administrátorovi a ako sa neskôr ukázalo, že majiteľ tohto strediska, čo robím, okamžite som vykonal triedu kundalini jogy: ukázalo sa to (náhodou, ktorej existencia začínam pochybovať), inštruktorom jogy, ktorý mal viesť triedu, jednoducho neprišiel.

Po súhlase s majstrom v tomto stredisku, druhý deň som išiel do klubu "Namaste", ktorý sa ukázal ako oveľa drahší, a preto aj pekný. Aj tam sa mi o mňa zaujímali a požiadali ma, aby som im pre nich usporiadal triedu. Takže môj rozvrh sa ukázal byť zaneprázdnený. Včera som strávil ďalšiu triedu v "Jóga +" a súhlasil som s držaním sadhany, ktorá sa koná za úsvitu, od päť do osem ráno a je vynikajúcim spôsobom, ako sa zbaviť nepotrebných myšlienok.

Novosibirsk sa ukázalo byť pohostinným a moderným mestom, vzal som si jazdu na miestnej metro, ovládol centrum a dozvedel sa, že sa tu dejú zaujímavé veci. Napríklad čoskoro sa uskutoční predstavenie známych etnomusikantov zo skupiny Sandal a koncert skupiny Kalinov Most.

Včera ráno sa dievča s názvom Zhenya dobrovoľne dobrovoľne dobrovoľne, tak ako som povedala, aby som mohol vidieť krásu okolia Novosibirsku a byť mojim sprievodcom počas príchodu do prírody. Zhenya tiež našiel "náhodne" - prostredníctvom turistických miest Novosibirsk Internet. Eugene bol skúsený dirigent. Ráno sme sa s ňou stretli a rozhodli sme sa ísť ďaleko, ale prechádzať okolo Novosibirsku. Na ceste sme sa zastavili v kostole postavenej bez jediného nechtu. Totemové kamene na Sibíri s tvárami starých ľudí a tváre zvierat sa zhromažďujú okolo kostola. Celých 15 kilometrov sme prešli políčkami a cestami. Všade sú obrovské otvorené priestory, v ktorých je oko stratené, a silný vietor s malým snehom. Uprostred trasy sa zastavil. Zhenya ma zaobchádzala s domácimi cukrovinkami, ktoré nijako nepodliehali pečeniam z Volkonsky, za ktoré im ďakujem toľko!

Pokračovanie ...

Pozrite si video: TU-104 ČSA nova letecka linka Praha - Paríž 1958 (Február 2020).