Fitness semináre "LIVE!" v Omsku

Séria letných fitnesových seminárov "LIVE!" Pokračuje. Ponáhľame sa radovať z milovníkov zdravého životného štýlu na Západnej Sibíri: inštruktori Marina Korpan a Ivan Krystoforenko idú do Omsku.

Po pracovnej cvičení v Chelyabinsku, od 30. do 31. júla, sa dostanete do Omsku. Bolo tam 6. a 7. augusta, kedy sa uskutoční dvojdenný fitnesový seminár "Lose Weight with Marina Korpan", na ktorý pozývame obyvateľov západnej Sibír. Marina bude firemným inštruktorom "ALIVE!" Ivan Krishtoforenkoktorá bude usporiadať vzrušujúcu päťhodinovú tanečnú dielňu pre každého, kto miluje pohyb a jazdu.

Prečo nemôžete schudnúť, ako znížiť objem problémových oblastí tela, ako schudnúť v kancelárii alebo na ceste do obchodu - Marina Korpan o tomto a veľa ďalších vecí na svojom seminári povie. Počas praktických cvičení budú mať účastníci workshopu čas na zvládnutie počiatočnej aj pokročilej úrovne dýchacích techník pri chudnutí. Marina vás naučí, ako správne vykonávať cvičenia podľa autorovho programu, správne chyby a pomôže vám naladiť sa na pravidelné nezávislé hodiny. Tiež jeden z najpopulárnejších inštruktorov "ALIVE!" Sa podelí o svoje vlastné zážitky z chudnutia: dýchacie cvičenia a správna výživa pomohli Marine rozlúčiť sa s "šiškami".

Skúsenosť s konaním víkendu v moskovskom regióne naznačuje, že dva dni intenzívneho tréningu s Marinom Korpanom umožňujú nielen zvládnuť dýchaciu techniku ​​a cvičenia v systéme bodyflex, ale tiež stratiť niekoľko centimetrov v objeme pása a bokov a získať tónovaný vzhľad. Takže urobte prvý krok smerom k zdraviu a krásnej osobe. "Nie sú to zázraky," hovorí Marina, "ale efektívna práca na sebe, ktorú budeme zvládnuť spoločne."

Budete sa môcť oboznámiť s hviezdou medzinárodných bitiek a načerpať sa pozitívnym a energickým tancom v workshope FreeDriveDance: Ivan Kryshtoforenko, inštruktor "LIVE!" "Nikdy vopred neviem, čo budeme robiť v triede," hovorí Ivan. "Všetko rozhoduje publikum: pri tanečnom zahrievaní chápem, prečo ľudia prišli ku mne a poučili o nálade skupiny."

Samozrejme, všeobecné smerovanie seminára Ivan nezabráni tajomstvu: nájdete tanečný maratón v štýle hip-hop, domáci a street-dance, ako aj umenie umenia tanečnej improvizácie a pravidlá pre budovanie modernej choreografie. Ako tancovať na rôzne hudobné štýly, ako sa prestať hanbiť o verejnosti, ako sa naučiť improvizovať - ​​môžete tieto a ďalšie otázky klásť na profesionálnu tanečnú show.

Fitness fitnes workshop "Lose Weight with Marina Korpan" sa bude konať 6. - 7. augusta v Omsku pri fitness klubu Grand Fitness Hall ...

Fitness seminár FreeDriveDance s Ivanom Kristoforenkom sa uskutoční 6. augusta v Omsku vo fitness centre Grand Fitness Hall ...