Telo na pláži: výcvik na urýchlenie metabolizmu (FOTOGRAFIE)

"Má jednoducho dobrý metabolizmus: nezískava tuky, bez ohľadu na to, koľko sa jejje!" - vzdycháš a díváš sa na svoju štíhlu priateľku ... Ale rýchlosť metabolizmu môže byť upravená! Napríklad pomocou tohto tréningu urýchliť metabolizmus.

Znižuje hmotnosť, urýchľuje metabolizmus

Hlavná vec v tréningu pre urýchlenie metabolizmu - vysoká intenzita a takmer úplná absencia fázy odpočinku. Intervalové alebo krížové tréningy sú najlepšie: aktívne sa potejeme a spáliť kalórie a rýchlosť metabolizmu zostáva zvýšená aj po skončení lekcie ďalších 12 hodín. "V našom tréningu sa vykonáva každé cvičenie pri vysokom tempe 2 minúty, Je povolené prestávku medzi cvičeniami počas pol minúty medzi cvičeniami, "hovorí Daria Kharchenko, koordinátor skupinových programov fitness klubu L'Orange GYM.

Pre tento komplex budete potrebovať mat a fitball.

Školenie na urýchlenie metabolizmu

1. Počiatočná pozícia. Ležajte späť na rohož, stlačte spodnú časť zadnej časti podlahy, ohýbajte nohy na kolenách a zatvorte fľašu nohami.

Ako vykonať. Zdvihnite fitball s vašimi nohami hore a v hornej polohe, chyťte ho rukami a znížte loptu na podlahu za hlavou. Urobte to isté iným smerom: s vašimi rukami zdvihnite figurínu smerom hore a zachyte ju nohami a nechajte ju ísť dole.

2. Počiatočná pozícia. Ležte späť na rohož, stlačte pás na podlahu, ohýbajte nohy na kolená a postavte nohy na fitball.

Ako vykonať, Sklopte nohy na fľašu a držte rovnováhu, zdvihnite zadnú časť chrbta čo najďalej a umyjte sa na rohož.

3. Počiatočná pozícia. Sedte sa na okraji podložky, nohy sa rozširujú. Dajte dlaň na fitball pred sebou.

Ako vykonať. Vráťte filiálku s vašimi rukami tak ďaleko, ako je to len možné, a dosiahnite to. Vráťte sa do východiskovej pozície.

4. Štartovacia poloha. Ležte na ľavej strane, ohnite ľavú nohu do kolena, položte pravú nohu na fľašu, odpočívajte ľavé lakeť na podlahe a položte pravú ruku na podlahu pred telom.

Ako vykonať. Odstráňte stehno od podlahy a zdvihnite panvu hore, ležiace na ľavom kolene a ľavom lakte. Vráťte sa do východiskovej pozície. Urobte to isté na pravej strane.

5. Počiatočná pozícia. Ležať na žalúdku, nohy spona fitball, ohýbať lakte a nastaviť pred vami.

Ako vykonať. Stláčajte nohy z fitballky, zdvihnite nohy nahor, znížte ich na podlahu a zdvihnite hornú časť tela a potiahnite ruky dopredu.