Manželstvo je škodlivé pre toto číslo.

Britskí vedci (niekedy sa zdá, že len oni pracujú vo svete) urobili ďalší šokujúci objav. Teraz tvrdia, že rodinný život vedie k sume ďalších kilogramov.

Takže 3000 britských žien rôzneho veku sa zúčastnilo rozsiahleho štúdie, ktoré skončilo s smutným záverom: ženám, ktoré sú zosobášené, sa dostávajú tuk rýchlejšie ako slobodné ženy. Podľa štúdie každú piatu ženatú ženu v prvom roku po sobáši získava takmer 10 kg. Mimochodom, dôvody na to sú ľahko vysvetlené: 22% respondentov je presvedčených, že ak sú už vydatá, potreba byť atraktívna automaticky zmizne. Ako zástupca muža, zdá sa mi to zvláštne, úprimne chcem, aby žena vedľa mňa bola vždy atraktívna. Ale teraz to nie je o mužoch.

Zvyšok žien vysvetľuje odmietnutie obmedzení čisto ako žena. Napríklad pred svadbou mali cieľ - vyzerať ako štíhla krása vo svadobných šatách. Alebo tvrdia, že začali jesť viac kvôli frustrácii o tom, že deň slávnostného obradu už prešiel a ešte stále sú náročné rodinné dni. A niektorí, podľa výsledkov prieskumu, sa uvoľnia a začnú tukovať počas medových týždňov.

Ale predovšetkým v tejto štúdii ma udivuje skutočnosť, že každá pätina žien, ktoré sa zúčastnili prieskumu, uznala: hneď po tom, ako pás začne zmiznúť s ladnou chôdzou, začnú v rodine hádky a škandály. Muži sa nepáči tomu, že štíhle krásy, s ktorými šli po uličke, rýchlo strácajú svoj tvar. Takže musíte znovu chodiť na strave, rovnako ako pred svadbou.

V tejto súvislosti mám tri otázky. Prvá je pre dievčatá: čo okrem rodinného života vás zabudne na postavu? Druhá - chlapci: čo robíte, aby vaše dievčatá v tvare? No, posledný - všetko: oženiť sa alebo nie?