5 pravidiel harmonického života

Denná rutina obyvateľov mesta, úprimne, nie je rozprávkou. Nekonečné veci, stres, spěch, obrovský počet ľudí okolo. To všetko znemožňuje zastaviť, premýšľať, užívať si chvíľu, uvedomiť si, čo chýba pre šťastie. Dúfame, že naša rada vám pomôže zosúladiť váš život.

Počúvajte sami seba

Museli ste byť vedený niečím alebo niekým? Ako často ste sa za to obvinili? Napríklad za to, že si kúpili túto alebo tú vec, odovzdali móde a nie na vlastnú päsť, objednali dezert v kaviarni ako miesto priateľa, jedli v noci za spoločnosť ... V čase výberu urobte 2-3 minútovú prestávku, aby ste premýšľali o tom, či ju potrebujete, alebo nie. Pokúste sa rozšíriť tento zvyk na všetky vaše aktivity: od nákupných a stravovacích návykov až po určenie miesta na odpočinok a času na fitnes.

Urobte si čas na súkromie

Možno najťažšie, ale možno najdôležitejšie pravidlo pre obyvateľov metropoly. Aspoň niekoľko minút sám vám pomôže upokojiť, stanoviť priority, premýšľať o veciach a plánoch a čo je najdôležitejšie - čo potrebujete. Keď vzrušenie, úzkosť a ruch v rolach, vziať relaxačný kúpeľ alebo prechádzku v parku. A čoskoro budete cítiť: nie je toľko potrebné pre harmonický život.

Choďte do pohybu. Vyberte typ fitness, ktorý sa vám páči

Skutočnosť, že šport dokonale čistí mozog - nie je tajomstvom. Jeden pomáha joggingu, druhý - "Pozdrav slnku", tretí - oboje a v rôznych časoch dňa. Pokúste sa pochopiť, čo je pre vás to pravé a len prišielte do telocvične alebo rozširovať koberec vždy, keď sa niečo pokazí.

Robte to, čo máte radi

Samozrejme ideálne, keď práca je záležitosťou vášho života. Šťastní, ktorí sa stali. Ak nie, získajte záľubu. Nezáleží na tom, čo to bude - tancovanie, lyžovanie, korčuľovanie, spev, kríženie alebo kreslenie. Byť zapojený do toho, čo skutočne milujete, stávate sa voľnejšími, odpojte sa od nepríjemných zážitkov, odpočívajte svoje telo a dušu.

Prijmite sa tak, ako ste.

Ťažké, ale nevyhnutné pre harmonické životné pravidlo. Nechajte sa nenávidieť sami, aby ste získali ďalší kilogram a hlúposť. Nezneužívajte sa kvôli problémom v práci alebo neúspešnému dátumu. Prijmite svet tak, ako ste, a akceptujte sa so všetkými vašimi silnými a slabými stránkami.

Harmonický život nie je sen, ale realita. Stačí, ak to necháte. Nezabudnite na tieto jednoduché pravidlá a každý deň vás privedie bližšie k vedomej a radostnej existencii v harmónii so sebou. Šťastie je bližšie, ako sa zdá!