Cellu m6

Zariadenie spoločnosti LPG Systems, určené pre lymfodrenáž, kontúrovanie tela a reguláciu celulitídy.

Cellu M6 je prvým vývojom LPG, čo predstavuje prvú patentovanú endermologickú techniku. V skutočnosti Cellu M6 vykonáva mechanickú vákuovú a lymfodrenážnu masáž, ktorá ovplyvňuje spojivové a tukové tkanivá.

Cellu M6 - prístroj s ovládacími tlačidlami a dlhá hadica s tryskou. Náraz sa vykonáva presne cez dýzu, do ktorej sú umiestnené dva samostatne pohybujúce sa valce. Jedna z nich zachytáva pokožku a druhá hladká, postupne hneď.

Preto sa zlepšuje krvný obeh a metabolizmus, koža sa stáva elastickou a elastickou. Systémy LPG sľubujú tieto výsledky: zrýchlenie prietoku lymfy dvakrát až trikrát, zvýšenie obsahu kolagénu v dermis o 30%, zvýšenie okysličenia (okysličenia) tkanív dvakrát. Avšak vývojári tvrdia, že postup je úplne bezbolestný, nie je celkom pravda: takmer všetci zákazníci opisujú ich dojmy ako "nepríjemné, ale prípustné". Závisí však od prahu bolesti a liečenej oblasti.

Endermológia rúk a zadku je zvyčajne lepšie tolerovaná ako postup na bruchu a vnútorné stehná.

Stroje Cellu M6 boli uvoľnené v roku 1986 a sú v dnešných dňoch veľmi zriedkavé. Moderné centrá používajú pokročilé modely - Cellu M6 Keymodule a Cellu M6 Keymodule 2.

Pozrite si video: Facebook Live - Découvrez CELLU M6 Alliance avec Karine ! (August 2019).