Športové topy 2018: top 10

Športové topy podprsenky - nie očarujúce sofistikovanosť, ale nutnosť. Bez ohľadu na svoju kondíciu je potrebné chrániť hrudník pred úrazmi a poraneniami väzu. Ktoré vrcholy boli najlepšie v roku 2018 a ako ich správne vybrať?

Športové topy: správne vyberáme

Sú vybrané nielen pre veľkosť hrudníka, ale aj v závislosti od typu tréningu. K dispozícii sú 3 kategórie.

Jednoduchá podpora - pre veľkosť A / B. Používa sa na školenie, ako je joga, ľahké cvičenia v telocvični, chôdza. Spravidla ide o elastickú špičku bez pohárov s tenkými pásikmi

Priemerná podpora - pre veľkosti až do veľkosti D. Veľkosti A / B používajte na aktívne tréningy, ako je beh, crossfit. Všeobecne platí, že pre všetko, čo tam je skákanie. S veľkosťou C / D získate pohodlnú podporu pre jogu, pešiu turistiku, cykloturistiku, silový tréning - pre tréning bez skákania. Používa podporné poháre, nepružné vložky a široké utiahnuté popruhy.

Vysoká podpora (niekedy označené DD alebo D +) - pre veľkosť D a vyššie. Toto je maximálna podpora, s ktorou môžete bežať a skočiť s veľkou veľkosťou hrudníka. Používa poháre, kosti, nosné švy, hustú neroztiahnuteľnú tkaninu.

2018 športové topy: ľahká podpora

adidas Všetko ma bojovník veľmi rýchlo odparuje vlhkosť. Z tohto dôvodu je známa technológia športového oblečenia Climalite. Pocit ako - mäkké, ľahké, jemne podporuje malú hruď. Popruhy nekĺzajú ani pri aktívnom pohybe. Môže byť použitý ako v hale, tak na ulici pod tepelnou bielizňou: pot na koži nezostáva ani pod vrchným oblečením.

Nike FE / NOM Flyknit - ultraľahký vrch. Používa prvú technológiu Flyknit. Svojou pomocou má každý prvok nielen anatomický rez, ale je tkaný z jedného vlákna. Z tohto dôvodu zdá sa, že zdanlivo minimalistická špička poskytuje pomerne hmatateľnú podporu malou poprsťou. Na tele sú prakticky žiadne pocity. Okrem toho v oblastiach so zvýšeným potentiálom sú vetracie vložky, takže vrchná časť je vhodná ako v teple, tak aj v mrazu pod hromadou oblečenia.

Asics podprsenka podprsenka má výrazne športový dizajn. Je tiež veľmi ľahké, jeho tkanina a vetracie otvory s vetraním uľahčujú odstránenie potu, udržiavajú pokožku na hrudníku suchú a teplú. Nájdenie: vetracie vložky súčasne vykonávajú funkcie upevnenia prvkov poprsia. Vrchol má strižný rez, vďaka ktorému sa nikde nehýbe a nekĺzne ani pri aktívnom pohybe nahor a nadol.

2018 športové topy: stredná podpora

IIT adidas od Stelly McCartneyovej - Výrobok značky športovej spolupráce a slávneho módneho návrhára. Tu sa používajú kompresné vložky, ktoré podporujú prsia, pomáhajú okolitým tkanivám. Používa tiež Climalite, materiál na odvod vlhkosti a ventiláciu Climacool, ktorá si zachováva pocit sviežosti. Veľmi pohodlná svietka pre pomerne veľké prsia, udržiava to dobre počas hodín v posilňovni, na simulátoroch, na ulici.

New Bvyvážiť tempo podprsenka navrhnuté podľa výrobcu predovšetkým pre skupinové triedy v hale vrátane tanca a pre výcvik na simulátoroch a voľných závažích. Anatomický strih, elastické tkaniny a sieťové vložky poskytujú pohodlné nosenie a dobré vetranie. Technológia NB Dry brand, ktorá je všeobecne známa pre bežné oblečenie tejto značky, je zodpovedná za odstránenie vlhkosti z povrchu pokožky.

Nike zips Predný zips vyniká z modelového radu. Nebojte sa, sama o sebe sa nebude rozopnúť - zámok je bezpečne upevnený. Pri odstraňovaní potu a vetrania poskytnite príslušné prvky rezu. Popruhy vpredu sú vybavené stabilizátormi, ktoré poskytujú dodatočnú oporu pre hrudník pri skákaní a behu. Veľmi ľahké a príjemné na vrchole tela.

2018 športové topy: vysoká podpora

adidas silnejší pre to mäkký tesné, s veľmi pohodlnou hornou časťou. Problém všetkých podprsenky s vysokou oporou - nemôžu byť elastické: potom sa nedosiahne potrebná fixácia poprsia. Nenapínateľné textílie sú často nepríjemné, najmä pri aktívnom pohybe. V tejto hornej časti je problém riešený veľmi jemným na dotyk a hustý na podklade materiálu. Pohodlie pridáva anatomické rezané poháre a popruhy, ktoré môžu byť rozdelené krížovo pre mimoriadne intenzívne tréningy. Súčasne je odvod vlhkosti postačujúce na to, aby ste použili vrchol v uličkách s teplým oblečením.

Nike Pacer podprsenka - jednoduché a pohodlné top. Používa kvapkajúci materiál Dri-FIT. Návrh má kompresné prvky, ktoré nedovoľujú, aby sa prsia otáčali. Okrem toho používa zadné a ramenné popruhy v tvare T, ktoré môžu byť presmerované. To všetko - kvôli pohodlí. Pred malou kapsou prehrávača. Rovnako ako mnohé iné modely, tento vrchol môže byť použitý v hale bez ďalších odevov na vrchole.

New Bvyvážiť energie podprsenka kombinuje vysoký stupeň podpory s použitím elastických vložiek. Druhý model je pohodlne sediaci. Fixácia je vybavená tesnými šálkami, širokými popruhmi a gélovými vložkami. Takže väčšina sconces tejto kategórie, sconces sú prispôsobené z niekoľkých prvkov a vrstiev. NB Suchá tkanina, ktorá je už známa z iných modelov tejto značky, je zodpovedná za rýchle odparovanie potu z pokožky.

Športové topy 2018: Trendy

Ako ste pravdepodobne pochopili, trend tohto roka, podobne ako predchádzajúci trend, je pohodlie na úkor manufacturability.

* Bezproblémová podpora v hornej časti s ľahkou podperou alebo plochými švami pre strednú až vysokú podporu. Nezahŕňa trenie a pichľavé teplo.

* Vetranie vďaka viacvrstvovému. Spodná vrstva odstraňuje vlhkosť z pokožky a prináša ju do druhého. Na pokožke je pocit sucha. Tam, kde je to možné, sa šijacie panely šité.

* Kompresná technológia - tkaniny, ktoré sa používajú v mnohých športových produktoch. Nepreťažujú telo, ale podporujú pracovné svaly. Používajú sa v niektorých oblastiach svietnikov na podporu hrudných väzov.

* Antibakteriálna impregnácia tak, aby horná strana necítila počas tréningu. Odoláva praniu.