Thierry Leburcier

Jeden z vedúcich osteopatov Francúzska, zakladateľa a prezidenta Francúzskej spoločnosti pre rozvoj perinatálnej osteopatie. Niekoľkokrát do roka sa v Rusku vyskytuje uznávaný majster, kde si vytvoril svoju vlastnú klientelu. Aby ste sa k nemu dostali, nepotrebujte špeciálne "spojenie" - stačí si dohodnúť stretnutie.

V Thierry Leburcier (Thierry Leboursier)ktorá bola osteopatická pôrodníkka v materskej nemocnici Ambroise Pare v Paríži už takmer 10 rokov, získala jedinečné skúsenosti s liečbou tehotenstva a liečby dojčiat. Navyše to bol Leburcier, ktorý inicioval otvorenie v Paríži charitatívneho centra pre deti s ťažkými vývojovými patológiami, kde sa osteopatá berú zadarmo.

Thierry Leburcier je presvedčený, že každé dieťa by malo byť pod dohľadom osteopatia ešte v maternici, lebo je lepšie začať riešiť problémy počas tehotenstva a počas prvých rokov života dieťaťa. Očakávaná matka, ktorá začína od štvrtého mesiaca, by mala navštíviť tohto špecialistu najmenej trikrát. Ocení pripravenosť panvových kostí, pracuje s membránou a uľahčuje dýchanie, upraví svoj postoj, aby mohol ľahšie chodiť, pripraviť sa na pôrod. Dobrý osteopat, Leburcier, dokáže zmeniť prognózu tehotenstva.

Thierry Leburcier je vedený do takzvaných komplexných detí - s psychomotorickým, rečovým a intelektuálnym vývojom, mozgovou obrnou, hypertenzným a hydrocefalickým syndrómom. Lekár nikomu nijako nesľubuje, ale keď dieťa začne držať lyžicu sám, alebo "tiché" koktanie deti začnú hovoriť normálne, rodičia to nazývajú zázrak.

Thierry Leburcieu je tiež považovaný za vynikajúceho majstra v liečbe orgánov ENT a ortodontických anomálií (korekcia uhryznutia a problémy temporomandibulárneho kĺbu).

Dr Leburcier prichádza do Moskvy raz za dva mesiace na pozvanie lekárov Ostmedovej kliniky, ktorí ho považujú za svojho učiteľa. Po podaní lieku Lebursier môžete v prípade potreby pokračovať v liečbe v spoločnosti Ostmed.

Prirodzene, nielen deti, ale aj dospelí prichádzajú do spoločnosti Thierry Leburcier. Ale zaobchádzanie s deťmi je práca jeho života. Môže to byť tiež preto, lebo choré deti pre tohto lekára nie sú len "prípadom z praxe" - jedna z dcér Dr. Leburciera mala mozgovú obrnu. Dievča ide bez invalidného vozíka len kvôli jej otcovi.

Pozrite si video: Te amo chega da raiva Thierry e Simone e Simaria (Február 2020).