Zimná svadba: usporiadajte správne

Svadobná oslava v chladnej sezóne je plná mnohých nepríjemných prekvapení: riedka maskara prúdi zo sneženia, červené nosy na fotografii a nie snehovo biele šaty. Budeme spolu s odborníkmi pochopiť, ako sa vyhnúť tejto nočnej miere a obrátiť dovolenku lásky do skutočnej zimnej rozprávky.

Samozrejme, každé dievča sníva o svojom hlavnom dni v krásnom otvorenom oblečení, užíva si slnečné lúče a vôbec sa neotrasa z chladu. Avšak, podľa organizátorov svadieb, úspech oslavy nezávisí od sezóny, a preto sa nebojte sa zobrať v zime. Hlavnými komponentmi úspechu sú starostlivo plánované prázdninové scenáre a účtovníctvo počasia.

Svadobný kalendár

V zime odborníci odporúčajú opustiť tradičné svadobné cesty "Registry Office - chôdza v centre - reštaurácia", aby sa mučiť sám a hostí, ťahanie vás celý deň v zime.

Ráno - perfektný čas na romantický záber na ulici, pretože v zime temnota veľmi skoro. A ak je to zmrazenie v ten deň, potom stojí za to vyberať jednu lokalitu, trávenie nie viac ako 30-40 minút na to. No, ak chcete prekrásnejšie obrázky, je lepšie organizovať natáčanie vo fotografickom štúdiu.

Po obede prejdite na registračný úrad v spoločnosti najbližšieho. "Je lepšie si vybrať čas na registráciu v popoludňajších hodinách, aby sa zabránilo dlhému obdobiu od konca registrácie na banket. A tradičná fotografia s hosťami by mala byť opustená, "som si istý Anastasia Galeeva, vedúci a organizátor špeciálnych podujatí.

večerné - je čas na zábavný program v reštaurácii. "Všetko, čo sa týka hostí, stojí za to robiť vo vnútri. A má zmysel pozvať ich na banket - nechcete, aby zmrazili a premýšľali len o jedle? " Margarita Moskaleva, svadobný plánovač spoločnosti MMWedding.

Obrázok nevesty

Shurygina Elizaveta, riadiaci partner agentúry ItaliaUnicaEvents, pripomína, že v chlade môžu kvitnúť kvety, takže je lepšie si vopred vybrať tie, ktoré sú odolné proti chladu.

Pri nízkych teplotách stojí za to pripraviť si vlastný obrázok. Napríklad, k tomu, aby sa make-up "nepozerá" na ulici, je lepšie využívať služby profesionálneho stylistu. Šaty, vyberte, ak je to možné, bez slučky. Súhlasíte, je málo príjemné v ťahaní metra špinavého a mokrého kusu látky.

"Ak je fotografická relácia plánovaná v prírode, je lepšie vybrať viacvrstvový obrázok. Veľkolepé kabáty, veľké šatky na ramenách vyzerajú veľmi chladne. Pod šaty by ste mali dať na termoprádlo, dáždnik a termos s teplým čajom s vami, "dodáva Margarita Moskaleva.

Výber sály na banket

Pri výbere izby na dovolenku odborníci odporúčajú zohľadniť:

Prítomnosť klimatizácie. "Na rozdiel od logiky, zimné svadby sa často horúce a tam by mala byť príležitosť vysať miestnosť bez otvorenia okien a dverí," vysvetľuje Anastasia Galeyeva.

Osvetlenie. Ak hala nie je dostatočne jasná alebo lustre v reštaurácii sú umiestnené pod určitým uhlom, potom to môže výrazne narušiť kvalitu fotografie a videa. Zvlášť hrozné sa dostať do seba.

Oblasť pre zábavu. Táto položka je veľmi dôležitá vzhľadom na to, že budete tráviť väčšinu dňa v reštaurácii. Je nepravdepodobné, že budete potešení, ak budete musieť tancovať, dotýkajte sa šalátov z stolov rukami.