Ako pumpovať svaly prsníkov muža (FOTOGRAFIE)

Výkonné čerpané mužské ruky sa nepáči všetkým ženám. Ale nádherný torzo, možno, nezanechá nijakú ľahostajnú dievča. Ako trénovať mužov na pumpovanie svalov na hrudníku?

Povedzme hneď: vyčerpanie prsných svalov bez železa je nemožné! "Toto je fyziológia mužského tela: budovanie svalov, potrebujeme silový tréning s veľmi slušnou hmotnosťou a len cvičebné stroje mu môžu poskytnúť," hovorí Alexey Vasilenko, inštruktor "LIVE!" od Fit-bo a Fit-bo +.

Preto ak neviete, aký simulátor vyzerá ako motýľ a najťažšia vec, ktorú v živote vyvolávajú, je kufor manželky po prázdninách, odporúčame vám najprv ísť do posilňovne.

Ak už platite hojdacie kreslo aspoň pár dní v týždni, potom náš komplex hrudníka vám dokonale pomôže udržať si tvar a neuvoľniť sa, keď napríklad v prírodnej posilovni nie je príležitosť trénovať.

"Ak chcete formovať svoju hruď doma bez vybavenia, potom jediným cvičením pre vás je push-up," hovorí Alexey Vasilenko. Vybrali sme päť najúčinnejších push-upov, ktoré vám pomôžu vyčerpať prsné svaly.

Ak chcete vykonať tento komplex, budete potrebovať: stoličku a dve základne s výškou približne 25-30 cm (napríklad zložené knihy).

Ako vyčerpať zvieracie svaly muža: súbor cvičení

Každé cvičenie vykoná 8 opakovaní. Pridajte dodatočné bremeno (batoh s knihami, váha), aby ste ôsmykrát pre vás ťažko urobili krok.

Základný push-up

Vonkajšie časti svalov prsníkov fungujú.

Podklady položte na podlahu vo vzdialenosti od seba. Ponorte do dosky s rovnými nohami a ramenami na pozemku. Držte telo pozdĺžne v jednej línii, zatlačte, kolená oddeľte. V polohe, kedy je telo znížené, by mal byť uhol v lakte 80-90 stupňov, v hornej polohe - približne 140 stupňov. Vráťte sa do východiskovej pozície.

Push-up s vysokým opierkou nôh

Pracujte veľké prsné svaly

Zoberte pozíciu popruhu: ruky na podlahe, nožičky na stoličke, dlane na ramene. Stlačte a rozložte lakte do strán. Vráťte sa na polohu dosky s dôrazom na ruky a nohy nohy na stoličke.